Magazin
1071 ogledov

Slovenija ima talent: Zmagala sta WildArt

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar skeptik
    skeptik 09:26 19.december 2016.

    Glede na to, da sem poklicni glasbenik z akademsko izobrazbo, najbrž ločim pravilno intonacijo od "fušanja" in težave s tempom, ki jih je imela Plutova družina..... Da ne govorim o prvi točki (Volk), ki je bila res šus mimo.

  • Avatar skeptik
    skeptik 07:28 19.december 2016.

    Podpovprečen finale, zelo slab izbor pesmi, fušanje na polno (sploh volkulje) in spet Bizovičarjev šov. Voditelja za sk.o.zlat, prisiljena, zafnana (sploh tamali Valič).... Nasploh katastrofa od sezone. En sam televoting biznis in prav nič drugega.

  • Janez_53 09:21 19.december 2016.

    No, si pa očitno velik glasbeni strokovnjak! Čudno, da še nismo nič slišali zate! Bilo je izvajanih veliko odličnih pesmi in prepričan sem, da tudi najslabšemu izvajalcu ti ne boš segel nikoli niti do kolen! Glede Bizovičarja in voditeljev bi ...prikaži več se pa strinjal s tabo.

  • oher.panties 16:02 19.december 2016.

    Čujte, pravična zmaga, ni kaj... Pa tudi če bi Argentinec zmago, nič hudega!!!... Če pa bi zmagal kaki "Argentinec" slovenskega rodu, pa bi blo kritično... kajti tam živi mnogo izdajalcef slovenskega naroda...domobranci... Te bi tudi SDS-ofci glasovali !!!

  • Janez_53 15:44 21.december 2016.

    Ja, seveda! Jaz sem pa doktor znanosti!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.