Slovenija
62 ogledov

Slovenija na dnu lestvice zaupanja v etičnost politikov

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • h3o 21:14 13.oktober 2015.

    30 glasov, 100%: NE HAHAHAHA

  • francek 20:21 13.oktober 2015.

    Etika, morala, poštenost... in potem svizec zavije čokolado, kako je že bilo rečeno, vsaka svinjarija še ni rečeno, da je res svinjarija odvisno od tega kdo jo počne, je ali ni naš.

  • Žvižgač 20:36 13.oktober 2015.

    Ko pogledam uhca na sliki in se spomnim na Koprivnikarja ne da o zaupanju ne morem misliti, dobim, čudne nagone nasilništva in si zaželim, da bi jih dobil samo za 15 minut na samem.

  • blueone 20:38 13.oktober 2015.

    seveda DNO od DNA....še vedno me zanima KDAJ bodo rezultati od DRAGA KOSA za delo v NLB...moj DENAR je bil UPORABLJEN saj sem DAVKOPLAČEVALEC...nč skrbet ne bo potihnilo...in kdaj bo dostavili mape preiskovalni komisji???

  • Francissco 08:45 14.oktober 2015.

    Naj začne že kdo (če si seveda upa) objavljati lestvico najbolj skorumpiranih politikov in novinarjev. Pošteno poročanje press.

  • Tupamaros 09:42 14.oktober 2015.

    Nisi edini, ki dobi te čudne nagone.

  • valerijakregar 21:25 13.oktober 2015.

    zapore naj izpraznijo !tja sodi vsa kontinuitetna bagra, ki nas že 70 let prepričuje o svoji poštenosti !!!!!!!!!!!!!!slovenija pa postaja bangladeš !!!!!!!!!!!

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 22:46 13.oktober 2015.

    Kako naj bi zaupal tem skorumpiranim politikom? Še dandanes je en kup enih razpisov za katere se točno vnaprej ve kdo bo izbran in kjer trg ne more naredit svoje zarad tako neumno specifičnih nepomembnih pogojev. In dokler bo tako ...prikaži več ne bom zaupal..pa je še polno drugih stvari ampak ja javna naročila so podn od podna pri nas. Da bi vsaj res bili v tržnem gospodarstvu pa imel temu primerno napisana javna naročila....ampak ne...socialn je treba bit sam ko se banke pa ljudi na položajih v določenih podjetjih rešuje, kapitalističen pa takrt k je treba "optimizirat državo" (=beri : krčit pravice ljudem in povečat birokracijo da ja ne bo preveč ljudi prišlo do socialnih prejemkov) . Mrš pa taki politiki. Sej so vsi bli do zdej isti k so vladal pa če so bili ..desni al pa levi. No zdej imamo sredinarje (Cerar) ampak mu zgleda ta SD+DESUS na dol vseskp vlečeta in ni kkšnga hudga napredka v smislu večjega poštenja. Polom..kdaj bomo ene normalne ljudi dobil na vlado no? En k bo dejansko domoljub

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 22:46 13.oktober 2015.

    En k bo dejansko domoljub pa bo želel neki naredit za družbo ne pa za lobije k so financiral kampanjo al pa zase. En k bo reku...piz.. boli me k... .za vse..čas je da družba dobi kar si zasluži enkrat. ...prikaži več Da dobi nazaj...da si zasluž dostojanstvo, da je dost nategovanja. Da lahko Slovenci spet postanemo ponosni nase. Ja ..do takrt bo pa tkole ane...podn.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.