Slovenija
20 ogledov

"Slovenija ni Ciper, niti druga EU ekonomija"

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mr.big 10:21 17.april 2013.

    Šivilja je v času Janševe vlade označila prodajo nekaterih državnih podjetij za veleizdajo in zahtevala referendum !! Zdaj pa ravno ona to počne !!!!Sicer pa, sodeč po njenih dosedanjih nastopih doma in v tujini lahko sklepamo samo eno - ...prikaži več da Slovenija gre v propad !!!

  • alfredo 11:22 17.april 2013.

    7 up! Ne se hecat...

  • chamil 11:47 17.april 2013.

    Glorious nation of Slovenistan

  • dragec 11:54 17.april 2013.

    Ne lupetaj glupi janševec

  • colibri 12:25 17.april 2013.

    WE CAN,WE WILL , WE CAN, WE WILL DESTROY OURSELVES.WE ARE NOT CIPRUS, WE ARE THE HEAD OF BALKAN, WE ARE BALKANS. SLOVENIA IS IN THE MIDDLE OF EUROPE.

  • mr.big 12:26 17.april 2013.

    dragec.....vi ken,vi mast,vi vil do !!! vmes pogleda desno na plonk cegl'c, potem pa zopet strumno naprej z polomljeno angleščino in katastrofalnim znanjem ekonomije in gospodarstva !!!!

  • KLOBO 12:29 17.april 2013.

    dragec!!Le lupaj glupi rdeči karželjček , tvoj čas je mimo !!

  • romank 12:34 17.april 2013.

    "Premierka je v prispevku odločno zavrnila izvajanje politike zategovanja pasu"..."Ne potrebujemo denarja"...* * *...in nato je napovedala dvig DDV...ZARES HUDA REFORMA...

  • romank 12:39 17.april 2013.

    Mi pa še vedno čakamo, da raziščejo,kaj je s tistim plagiatom...Ali medtem morda že pišejo novega ?

  • dragec 18:54 17.april 2013.

    Osebno bolj obvladam angleščino kot tvoj veliki vodja JJ

  • nostradamus 11:43 17.april 2013.

    glede na to kako in kaksne kadre zaposluje ta vlada ni nobene razlike s prejsnjo,kar naenkrat so vsi predlogi janseve vlade dobri tudi za bratuskovo zanimiva je tudi zgodba z plagiatom FDV nikakor ne da rezultatov o burleskah v tujini ...prikaži veči je skoda izgubljati besede vsak srenjesolec ze govori tekoce anglesko kje je sedaj mi znamo mi zmoremo kot kaze zopet samo velika usta polna praznih obljub

  • Stolp 11:44 17.april 2013.

    Beacause we can and we will do it by ourselves!

  • Stolp 14:08 17.april 2013.

    ...je rekla Bratuška in zvedavo pogledala 'profesorja' na drugi strani zveze, češ a sem prav povedala! Pa še malo plonkec skrila!

  • privat 18:40 16.maj 2013.

    kdo dviguje ddv nima pojma o vodenju financ države...da ne govorimo o podobnosti cipra z slovenijo!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.