Svet
2322 ogledov

Slovenija Severni Makedoniji podarja za 11.000 evrov zaščitne opreme

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar jate
    jate 21:35 03.april 2020.

    ma kaj se hecajo?? res niso normalni !! lepo je to ,da pomagas ,ampak bos pa ja prvo poskrbel ,za svoj narod in potem za druge.....naj raje nam dajo maske v lekarne in makedoncem naj nakladajo o rutah šalih itd..NE MOREM VERJET!!!!

  • onxxx 18:33 03.april 2020.

    Ma sej ne vem kaj bi reku na to, človek ostane brez besed

  • vseimam 18:49 03.april 2020.

    Kdaj bomo prebivalci Slovenije lahko dobili- kupili zaščitne maske. Zopet imam asociacije na orožje......

  • onxxx 18:58 03.april 2020.

    Če na MORSu slučajno ne vejo - tudi mi v Sloveniji nimamo zaščitnih mask in rokavic pa vas očitno boli k. Upam da jih tudi vam zmanjka.

  • softundsicher 22:06 03.april 2020.

    Zanimivo, da tu ni bilo težav s prevozom. Ker do Slovenije jih pa nikakor ne morejo spraviti.

  • fasader56 09:42 04.april 2020.

    Smo pa vsaj v enem prvi. Evropske države nesolidarno ne prodajajo,ne donirajo,pač pa skrbijo za svojo rit,mi pa velikodušno razdajamo,kar sami nimamo in nujno potrebujemo. Pa kdo je dovolil temu bebcu,da tako razmetava z zaščitno opremo???

  • Janez_53 10:35 04.april 2020.

    Dobro, avtor B.B., a res ne zmorete prebrati svojega članka, preden ga objavite? V naslovu napišete 11.000 €, v članku 110.000 €. Kaj torej drži?

  • Silva Drevensek 10:35 04.april 2020.

    in bebčeki pa to vse verjamemo,v nalovi piše za 11.000 tisoč evrov pol pa že piše 110.000 evrov kdo zdaj tu koga zavaja

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 18:15 03.april 2020.

    Čaki ti mal,pa koga teli jebejo?Sami sebe?Dajo Kitajcem,pol jokajo,da mask ni.Pol zrihta nekaj mask iz Kitajske,tisti Črvofin,pa donirajo Čehi... . Zdaj pa dajejo Makedoncem(pola Šiptar pola Cigan).Sej to ni več normalno.

  • Avatar praufo
    praufo 19:13 03.april 2020.

    salovenistan dobil darilo od čehov, potem pa naprej podari zaščitna sredstava , maske makedoncom, ... biznis je biznis

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 22:54 03.april 2020.

      Boli me k****,za blentave Makedonce.Na prvem mestu mora biti poskrbljeno tukaj,pa pol,če je viška kakšnim Avstrijcem,Italijanom.Tisti Makedonski zarukanci,tudi če vsi krepajo,ne škodje.

    • Avatar praufo
      praufo 14:39 04.april 2020.

      ja sej je poskrbljeno za slovenčke, polićija nas varuje, migrantov naenkrat ni več, umaknili so jih z meje, nesreč ni, cestre prazne, pokasirajo premalo, zdaj bodo pa od drugih kršiteljev, zato skrbijo za nas, prehod v drugo občino je pod ...prikaži več nadzorom, policaj te ustavi, , hodijo po štacunah, ... ja nimaš kaj , zdravje je zdravje, ... če nočeš bit zdrav, bo država poskrbela, da BOŠ in pika ... komanda je pa komanda

  • mercedesb 18:28 03.april 2020.

    Me prav zanima kako bodo to potezo velikega vodje opravicevali njegovi slepi podrepniki?

  • mercedesb 18:21 03.april 2020.

    Ostanem brez besed! Jajo hoce da smo brez mask,da se bo okuzba sirila in da bo lahko uvedel se strozje policijske ukrepe. Koliko casa bomo se gledali tega izdajalca?

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 23:57 03.april 2020.

      Kaj se pizdiš?Jaz sem v Mercatorju na Fužinah,malo pred novim letom kupil 2 kartona sadnih jogurtov.Ker jih nisem pojedel,sem jih včeraj odnesel nazaj in jih zložili enega po enega na poličko.Pa naj še kdo reče,da desničarji nismo za spravo,neglede,a si ...prikaži več čefur,komunajzar ali pa cigan.Je pa le bila ena lepa gesta.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.