Šport /sport/olimpijske-igre
13481 ogledov

Drama, odločila blokada v zadnjih sekundah

Komentarjev 37
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 16:04 05.avgust 2021.

    Dončič je pokazal ,da je samo skromen deček iz Ljubljane , čeprav ga mediji sili v nebo . Francozi so bili boljši in upravičeno zmagali . Našim čestitke za borbenost .

    • Carbon 16:09 05.avgust 2021.

      Vecjega butastega komentarja pa se ne!!!enkrat se še preber,kaj si napisu!!!

    • bec9ba76f75b7c9810b3c3c909eabca1ccdc32fb 16:47 05.avgust 2021.

      @Leon,kakorkoli razmišljam,ne bi šlo,da ti ne bi stisnil en + za tvoj komentar.Pozabil si še napisat,da se je čudežni deček fajn pokakal in polulal.Novinarji pa naj mu zdaj pridejo plenice zamenjat,vsaj tisti ko ga dvigajo v oblake.

    • Boštjan Bratina 17:52 05.avgust 2021.

      Kakšni privoščljivci... sramota sta vidva. 18 asistenc je pa nič al kaj?

    • bec9ba76f75b7c9810b3c3c909eabca1ccdc32fb 19:10 05.avgust 2021.

      Te asistence so podatek za mlade bralce.

    • bec9ba76f75b7c9810b3c3c909eabca1ccdc32fb 19:28 05.avgust 2021.

      Vi dva...,lepo je,da je nek posameznik uspešen.Kar je pa too much je pa too much.Treba je biti na realnih tleh, dobro je,da so v skupini premagali Špance in se izognili gotovemu izpadu v četrtfinalu.Poglejta moj odgovor @luckysu na članek "Španci ...prikaži več zahtevajo diskvalifikacijo slovenskih košarkarjev" 28.07;12:01...,koga sem jaz videl za prve favorite in predvčerajšnim sem napisal,da je slovenska ekipa bolj kakovostna,da imajo boljši met,da žoga bolj kroži,

    • bec9ba76f75b7c9810b3c3c909eabca1ccdc32fb 19:32 05.avgust 2021.

      ampak,da ima Francija boljšo,bolj agresivno obrambo. Napisal sem 60% : 40% za naše.Danes,pol ure pred tekmo kolegu," Kdo bo zmagal? Pomoje,da Francija. Koliko bo rezultat? 80:75. Kaj ti(jaz) misliš? Jaz tudi Francija z rezultatom 90:80.... .

    • Carbon 19:51 05.avgust 2021.

      Zakaj le obramba bolsa???sigurn ko je pol francoske ekipe velkih do stropa!da so okol 2metra visoki,neb zaustavi v blocku Prepelica,kaj sele do zadne sekunde bi bli v zaostanku 20 pik-francozeki!!tak da ne pametuj prevec!!!

    • bec9ba76f75b7c9810b3c3c909eabca1ccdc32fb 21:15 05.avgust 2021.

      Če če če.... .Če bi men noge do kolen odrezal,bi tud imel kurac do tal.

  • Avatar drecos
    drecos 15:26 05.avgust 2021.

    vsaj ne bo cel teden o tem kuul

  • Orto 15:19 05.avgust 2021.

    Aibrez, verjetno te je žena zapustila ali imaš malega, ker drugače si ne znam razlagat tvoje zagrenjenosti in škodoželjnosti. Mislim, da si s svojim komentarjem povedal kdo je slovenček in kdo smo Slovenci, ki spoštujemo svojo domovino in srčne športnike, ...prikaži več ki garajo, da lahko zastopajo barve naše države, čeprav v njej na žalost živijo tudi takšni kot si ti.

    • Avatar drecos
      drecos 15:28 05.avgust 2021.

      Aibrez, dobr je napisal da ne bo o tem se cel mesec

    • aibres 15:46 05.avgust 2021.

      Niti me je žena zapustila, niti imam majhnega, glede na to koliko slovenk sem že pojebal. Sicer pa ne vem o kakšni škodoželjnosti je tu govora, dajte se malo zamisliti. In ko smo že o spoštovanju...vi ne spoštujete nikogar ampak ...prikaži več podcenjujete, v tem je catch. In jaz naj bi bil sramota slovenije?? Zakaj že? Sramota si lahko kvečjemu ti.

    • bec9ba76f75b7c9810b3c3c909eabca1ccdc32fb 15:53 05.avgust 2021.

      Tako je bre.Jebi jim majku.Sami kupusari,tezgaroši,lopovi u ekipi.

    • Orto 16:07 05.avgust 2021.

      SLOVENIJA se piše z veliko, jebejo južno od Kolpe in tja tudi spadaš. Drugače pa smo med štirimi najboljšimi reprezentancami sveta, kje pa so vaši (Srbijja, Črna gora, Hrvaška, Makedonija BiH). Doma gledate TV in držite pesti da Sloveniji ne ...prikaži več uspe, vso svojo bedo si pokazal, ker drugega žal ne premoreš. Sedaj pa lahko greš počasi na pivo v menzi samskega doma, ker jutri bo dolg dan na gradbišču.

    • bec9ba76f75b7c9810b3c3c909eabca1ccdc32fb 16:40 05.avgust 2021.

      Pofukal...,je hotel povedati.

    • aibres 17:15 05.avgust 2021.

      Retardirani slovenček ne delam na gradbišču. Mi z svojo univerzitetno izobrazbo tega ni treba, imam službo o kakršni ti lahko samo sanjaš. Sicer pa retardirani, Srbija je osvojila več medalj kot jih bo slovenija kadarkoli v košarki. Meddrugim je bila ...prikaži več celo svetovni prvak (1998.) kjer je dotolkla ZDA in to na njihovih tleh. Enkrat se vam je usralo in zdaj imate pojma o košarki, vsi ostali pa ne (?) Zanimivo. In glej ga zlomka, spet ste prišli kar visoko- seveda trener z srbskimi koreninami....

    • aibres 17:19 05.avgust 2021.

      In ja retardirani slovenček, zakaj ne pošlješ Sekuliću eno sporočilo, naj čefurček zgine iz slovenije? Jaz beden?? Ubogi Ivan Cankar, če bi danes bil še živ kakšno delo bi lahko še napisal poleg Hlapcev in Na klancu... dobro vas je opisal.

    • Orto 17:41 05.avgust 2021.

      S svojo univerzitetno izobrazbo se napiše in ne z. S srbskimi koreninami se napiše in ne z. Res bi rad videl ta faks, ki si ga obiskoval.

    • Orto 17:41 05.avgust 2021.

      Torej si Srb, kot sem predvideval. Oprosti, vi ste res vsesplošni zmagovalci od bitke na Kosovem polju, vojne ob razpadu Jugoslavije pa do košarke. A si prišel v Slovenijo, da tudi na nas preneseš nekaj vaše zmagovalne mentalitete ali pa ...prikaži več si prišel delat podiplomski študij iz Cankarjeve književnosti. Kako že gre ona vaša Srbija do Tokia. Mislim, da se vam je precej zalomilo glede tega, tako pri košarki kot tudi na splošno.

    • aibres 17:50 05.avgust 2021.

      A zdaj me boš pa še slovenščine učil. Ojoj. Niti vi slovenci je ne obvladate a mene bi učil? Predvidevaj ti kar hočeš... Če te že zanima moj poklic, sem univ.dipl.inž.elektrotehnike, diplomiral pred uvedbo tega bolonjskega sranja, ko doštudirati ni ...prikaži več mogel ravno vsak, in tudi verjel ali ne (verjetno ne, pa nič zato) sem bil celo med boljšimi študenti.

    • aibres 17:51 05.avgust 2021.

      Sicer grem pa raje z hčerkico na en sprehod, zdaj ko ni tko vroče zunaj kot pa da se tu prepiram z slovenceljni. Svojo ženo slovenko pa ljubim ker je slovenka in duša od žene, ni pa slovenceljka.. dvomim da ...prikaži več si razumel kaj sem hotel povedati, pa tudi nič zato. Če bi prebral kdaj kakšno zgodovinsko knjigo ti ne bi škodilo... LP

    • Orto 18:02 05.avgust 2021.

      Drugače s hčerkico in ne z hčerkico. Upam, da si študiral v angleščini in ne v slovenščini. Ja kar Idi na svež zrak, pa razmisli o tem če je fer, da pljuvaš po športnikih države, ki te je sprejela, dala ...prikaži več ljubečo ženo in službo, da preživiš.

    • bec9ba76f75b7c9810b3c3c909eabca1ccdc32fb 19:05 05.avgust 2021.

      @Orto,tudi mi smo ostali brez vseh paradnih konjev,tujci v gospodarstvu eden za drugim zapuščajo Slovenijo,sodbe na mednarodnih sodiščih vse izgubljamo,smo brez avtoritete in ugleda v EU in svetu,vojsko imamo tako,da Srbi in Hrvati lahko cepajo od smeha,zadolženi smo,da glava boli... .

    • aibres 19:13 05.avgust 2021.

      Poanta ni bila pljuvati, temveč povedati kako mi gre na živce, pa verjemi tudi moji ženi slovenki, ko je slovenija osvojila eno medaljo na evropskem, sedaj pa vsi ostali kao nimamo pojma o košarki. Sam leta 2017 nisem verjel da ...prikaži več bo srbija prišla niti v četrtfinale z tretjerazrednimi igralci, pa je kljub temu prišla do finala. Čestitke sloveniji. Študij je bil v slovenskem jeziku..

    • aibres 19:17 05.avgust 2021.

      Sicer pa čestitke tudi za to olimpijado, ni bilo lahko. Privoščim vam medaljo, samo malo se spustite s takimi kot da ste Boga prijeli za k*rca z enim osvojenim evropskim prvenstvom... Tudi Đoković ga ni z 20.grand slami.

  • Manuel_Livingston 15:20 05.avgust 2021.

    Google plačuje dober dohodek od doma od 4600 do 6200 evrov na teden, kar je neverjetno pred letom dni, ko sem bil brezposeln v strašnem gospodarstvu. tukaj sem začel ......... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • aibres 15:10 05.avgust 2021.

    Kaj je slovenčki, tokrat pa ni bilo sreče a? Premalo čefurjev v reprezentanci? Brez njih, ki so večinoma za klaso dve boljši, v nobenem kolektivnem športu ne gre popolnoma nič. In seveda spet tipična slovenska zgodba, krivi sodniki, krivi prosti ...prikaži več meti...kot da francozi niso zgrešili nikakršnega prostega meta. Sreča, da ostale ekipe niso bile z vsemi najboljšimi igralci, drugače bi se zgodbica že končala kakšen teden prej.

  • bec9ba76f75b7c9810b3c3c909eabca1ccdc32fb 15:30 05.avgust 2021.

    Dobro odšpilane OI,pa tud če bi bili 4. .... .Drugače pa vse čestitke igralcu tekme Tobeyu.Za moje pojme Dončić porazen.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.