Slovenija
15334 ogledov

Tuji mediji o Sloveniji zelo redko pišejo toliko, kot v zadnjih nekaj urah

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar olor
    olor 10:04 15.februar 2019.

    Ukrade sendvič za cca 3€ pa zaradi tega odstopi kot poslanec. Ne me basat, tu je ena finta, nič drugega.

  • hudini 12:21 15.februar 2019.

    Čakal je 3 min pa se je počutil kot luft hahahahaha, ko čakam na dohtarja 4 ure se počutim kot brezračen prostor-nula........

  • Skipi 09:33 15.februar 2019.

    Vsaka publiciteta je dobra; Cmerarja nihče ne pozna v tujini.

  • jakec1575 10:05 15.februar 2019.

    Enako mi dobimo samo sranje od porocanja iz ostalih držav. To ni toliko odsev Slovenije, kot odsev svetovnih medijev. Zanimive so zgodbe ko poslanec ukrade sendvic. o resnih temah svetovnega formata niti duha niti sluha. In potem pricakujemo izobrazene odgovorne volivce?

  • Avatar Leon
    Leon 09:06 15.februar 2019.

    Pogrešam kakšno fotko iz Instagrama ....morda tisto na gelenderju .

  • mitja20 17:08 15.februar 2019.

    Mizarska pamet ni kej

  • Avatar praufo
    praufo 20:36 15.februar 2019.

    v tujini o nas vedo več kot mi mislimo, to sem že večkrat napisal, vsaka država ima malo morje tujih obveščevalce, ki so praktično nevidni za nas, navadne ovce in če so to objavili, pomeni da ta zgodba nekaj pomeni ...prikaži več ... zastonj reklama in publiciteta, ne pa sendvič in nadzor, čisti fake ...

  • maresem 12:53 15.februar 2019.

    Idiot tromotorni.... nas svet ve kake kretene imamo v parlamentu.

  • sam50 13:20 15.februar 2019.

    Po mojem je bila to le kost za glodanje-verjetno se je gospod naveličal sedenja v cirkusu,ki mu pravimo parlament in so združili dobro s koristnim.....

  • Avatar Kimberley-Echo
    Kimberley-Echo 18:57 15.februar 2019.

    Tudi RT je to objavil. Komentarjev ni veliko, so pa zanimivi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.