Magazin /magazin/vip
15097 ogledov

Slovenke so si jih povečale in zgodilo se je to ...

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Majazmaja 09:54 19.januar 2018.

    Res bedno, da so nekatere tako plitke, da si povečujejo mlekarno zato, da jih 'moški opazijo.' Glede madam Mulej: povečala si jih je dvakrat, prvič tako, da 'mama ni opazila spremembe.' Pa to sploh ni pomembno ... Lepota je najhitreje ...prikaži več minljiv 'atribut' in jaz na mestu teh ženščin ne bi preveč računala nanjo. Teh plitkih žensk je vedno več, sugar daddyev v stilu Lobode in Tiborja Šimonke je pa vedno manj.

  • Želvak 11:22 19.januar 2018.

    Mene kot potrošnika, prav tako mojo ženo, odbije izdelek, če ga reklamira ženšče ala Mulej, Lovenjak. Kar koli da Iris nase deluje ceneno. Ženska s statusom in referencami, ki jih ima Mulej me ne more prepričati, da je izdelek dober.

  • smrketa222 19:47 23.januar 2018.

    bravo pikijakob.Umetne prsi so kot plasticna roza.Se zgledajo grozno.Silikon fuuuuj.

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 13:47 19.januar 2018.

    Povečanje mlekarne zmanjšuje kapaciteto IQja.

  • Tadej 23:44 19.januar 2018.

    Vecji joski niso vzrok za pomanjkanje samozavesti.

  • pikijakob 17:33 20.januar 2018.

    joški so dobri samo za 2 stvari: za fovšijo drugih žensk in za otroka nafutrat. Desci se z njimi ukvarjajo par minut pol grejo pa na pametnejse zadeve naprej...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.