Avto
10015 ogledov

Slovenski e-avto pripravljen na vožnjo

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • k0libri 12:17 01.september 2018.

    Na ja, realno bi bilo potrebno od začetka vse na novo narediti, oblikovati in podobno. Sedaj je v neki pred beta fazi. Če ima sploh smisel, glede na to, da veliki imajo že vse oblikovano itd.

  • Charli_Wang 08:44 01.september 2018.

    Ta teden sem na spletu delal 9528 $... Sem redni študent... Uporabljam spletno poslovno priložnost, o kateri sem slišal, in sem naredil tako veliko denarja... Zelo je prijazen do uporabnika in tako sem srečna, da sem izvedela o tem... Nato ...prikaži večo si oglejte to ...... ➤➤ ➤➤➤➤ www.Internet43.Com

  • Notsocommon 10:32 01.september 2018.

    Car!:)

  • miki1234 12:00 01.september 2018.

    fak je grd... upam, da mu bo kdo pri obliki pomagal... pa tisti gumbi in volan so tud težka sociala...

  • modrec 16:52 01.september 2018.

    Super, podpiram, vendar če hočeš kaj prodati iz Slovenije, mora biti na začetku boljše od zadnjega modela mercedes S klasa, tudi če je v taki majhni flaški.

  • Avatar Leon
    Leon 11:14 01.september 2018.

    Ponudbo za nakup naslovite na MB župana ,ki kupuje takšna jajca za vožnjo po mestu .............hi,hi MAISTER se imenuje . To morate videti ,zaradi tega jajca prihajajo delegacije iz Kitajske in se čudijo .hi,hi,hi

    • Lovebites 12:24 01.september 2018.

      Fistra je za odstrel.Na Kitajsko hodi brezveze,norcuje se iz folka.Maister je absolutno predrag,nerentabilen in za v smeti.Crkuje pa skoraj tedensko.Servis pa drag za znoret.Obcinski kreteni pac.Popolnoma zgreseno elektricno sranje.

  • Jfast 14:52 02.september 2018.

    Čestitke za izvedbo, sicer pa osebno verjamem, da boste težko dobil investicijo. Mogoče raje preizkusite dobiti dodatno delo v kakšen avtomehaničnem poklicu. Pričakovati napisano investicijo je naivno, če ne gre za neko novo tehnologijo in revolucionarne zamisli. One man band ...prikaži več je nemogoč način za razvijanje in proizvodnjo avtomobilov. Potrebujete par deset inženirjev: elektro, strojnikov, dizajnerjev, prodajalcev, tržnikov ... Za občutek se lahko udeležite kakšnega start-up inkubatorja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.