Slovenija
1715 ogledov

Slovenski policisti bodo dobili električne paralizatorje

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Jože Felicijan Speedy 11:19 19.oktober 2018.

    spet jih bodo preplačali najman 4x

  • maresem 11:36 19.oktober 2018.

    Pametno, saj pištol itak ne znajo uporabljati.

  • ode 09:19 19.oktober 2018.

    Imajo pištole Beretta, ki pa jih ne smejo uporabiti in jih nosijo le za okras, da izgledajo bolj "hudi". Enako bo tudi s paralizatorji.

    • Avatar skeptik
      skeptik 09:27 19.oktober 2018.

      Seveda jih lahko uporabijo. Pred par dnevi so jo.... In hvala bogu, da se to zgodi tako redko.

    • kapibara 09:43 19.oktober 2018.

      Pištola je zato, da se jo uporablja.. če ne, je to tako, kot, da bi imel na dvorišču nagačenega psa..

  • borut08 16:30 19.oktober 2018.

    Drzava porablja veliko denarja za policijo,da sciti lopovske elite,ki kradejo drzavi.Jaz sem damo grdo pogledu lopova sicer sina bivsega vplivnega rdecega direktorja on ze sem dobil policijo na vrata in placilno nalog,ko pa sem sam zelel podati ovadbo na PP.Celje ...prikaži več jo pa niso zeleli sprejeti oz.so jo sele po pritozbi na MNZ.Tko torej drzava in policija sciti lopove in ustrahuje in psihicno ter materialno unici nasprotnike lopovov oz.kar cele familije.Komunizem po komunizmu in diktatura!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.