Slovenija
199 ogledov

Slovenski satelit v vesolje naslednje leto

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Rozman 14:07 11.avgust 2014.

    Ti si en bindek. Tam zgoraj so sateliti z resolucijo 31 v komercialni rabi in torej vidjo v tvojo denarnico... Jao

  • wingspan15 14:41 11.avgust 2014.

    Kako bo pa s tistimi črnimi gradnjami, ki so že odkrite?

  • Peric Mitja 13:47 11.avgust 2014.

    bi rad videl, kako bo ta satelit zaznaval črne gradnje iz vesolja...... da ne govorim o kakih odlagališčih...po moje bojo celo leto pol sam babe na plažah gledali z njim :D :D :DDrgač pa, iz gor niti ...prikaži več z najmočnejšim teleskopom ne vidiš kje je kaka bajta, niti odlagališča, niti travce, če se jo sadi ne vidijo s takim satelitom...nej ne klobasajo prvoaprilskih šal. Ljudje so naivni, ker je google earth kao "satelitska" slika, pa ni, google earth in vse bližje slike, so posnete z nizkoletečimi letali, to je podjetle google zaupalo nekaterim podjetjem, katera so potem to izvedla, podobno kot street view, ko so se z avti vozli okoli.Vse slike iz vesolja pa so bile pridobljene iz satelita oz ISS-a Tko, da ne nakladat, da bojo zdej iz vesolja gledali, če se bo kak parček "treskal" na plaži....

  • d 14:44 11.avgust 2014.

    Naj raje ekonomijo porihtajo, potem se bomo pa lahko sli ekologijo

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:47 11.avgust 2014.

    Razvoj satelita trajal 4 leta, deloval naj bi 1 leto. Sounds right. Čisto po slovensko

  • sreca 14:51 11.avgust 2014.

    Fantje in dekleta nič se bat, projekt je poln akademikov, kjer večina ne zna niti varovalke zamenjat. Eno je laboratorij, v realnosti ni možnosti, da bi ta stvar kdaj kaj uporabnega poslala nazaj na zemljo. Gospodje vedno pozabijo na Worst ...prikaži več CASE in na robne pogoje. Večino projekta po mojem itak vozijo študentje, nekaj ljudi bo naredilo doktorate, končni izplen pa bo po mojem čista ničla. Take so moje izkušnje z našo znanostjo.

  • YaKo 15:40 11.avgust 2014.

    Najprej ti prodajo satelit, potem pa zaprašijo nebo z chemitraili, da ne vidiš niti sonca. Aja, mogoče bomo pa sonce videli preko satelita?

  • primorc91 17:27 11.avgust 2014.

    HAHAHA 280 GB ?!?!?! Je to satelit ali USB ključ ;)))

  • primorc91 17:30 11.avgust 2014.

    V orbito ga bo najverjetneje ponesel pilatus ;)))

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.