Avto
27 ogledov

Slovenski študenti ne morejo brez avtov

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 08:13 02.oktober 2015.

    Ne sam študenti. Cela družba je mahnjena na avtomobile. To pa zato ker javni prevoz ni popedenan v nulo.

  • janban 09:49 02.oktober 2015.

    Običajno drži: pameten študent-slab avto, neumen študent -dober avto

  • Aleš Gantar 10:38 02.oktober 2015.

    jooooooj, zakaj ni še mojega zraven na slikah.... kok hitr bi bil pri denarju..... :D

  • popokatopetl 11:20 02.oktober 2015.

    Pa kaj spet težijo študentom. Ko sem jaz študiral, je večina sošolcev ki so šli delat po srednji ali osnovni šoli že imela avto in celo družino, med sošolci študenti pa komaj kdo, pa živeli so v glavnem v hotelu ...prikaži več mama in ne da bi bi jim to bilo posebej všeč. Na faks z busom pol ure plus, z biciklom ali avtom manj kot četrt.

  • Papaja Popi 12:09 02.oktober 2015.

    Vozni park študentov v Sloveniji je zelo dober.Povečini jim kupijo starši.

  • wester62 20:07 02.oktober 2015.

    imajo odličen vozni park,kot ga večina delavcev nima. res pa da večini kupijo starši. naj imajo a da bi le bili še normalni po cestah bi bilo ful dobro.

  • RallyPoint 12:18 05.oktober 2015.

    Ko sem jaz študiral, je bila moja edina možnost avtomobil. Avtobus je dejansko vozil samo zgodaj zjutraj, popoldan in pozno zvečer. Tako je v večini slovenskih odročnih vasi. Je pa res, da je možno, da je to bolj posledica, kot ...prikaži več pa razlog, zakaj se vsi vozijo z avtomobili.

  • RallyPoint 12:20 05.oktober 2015.

    Vidim, da intelekt povezuješ z vrednostjo; Boš dosegel kontra efekt, če boš tako počel :)(je pa res nekaj na tem)

  • Ferluci 08:40 02.oktober 2015.

    Edini razlog da je tako, je neurejen javni prevoz. Povsod po Sloveniji.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.