Magazin /magazin/bizarno
81230 ogledov

Znani Slovenec razkril, da k prostitutkam hodi znani odvetnik!

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Majazmaja 09:49 19.september 2022.

    Tale Tomaž Gorec tudi non-stop išče neko pozornost.

  • miha.z 11:04 19.september 2022.

    In? Nej hod če mu paše.

    • Avatar Tomaž Gorec
      Tomaž Gorec 10:18 20.september 2022.

      Meni je grozno, da se moški tako poniža, da gre na plačan seks!

  • 4krogci 18:09 19.september 2022.

    Dej Tomaž začepi že 1x! Nesposobn za v službo hodit, po poklicu sin pa še to nesposobn, mas se za oh in sploh supr avanturista in pohajača a dva stavka nisi sposobn skupi spravt...na dopust vlečeš ene mladenko, zato da ...prikaži več je malo vec ogledov. Da o tvojih obiskih določenih prostorov v Ljubljani za bezigradom nebi niti zgubljal besed! Prvo razcisti pred svojem pragom, potem pa objavli dogodivscine drugih z namenom vec klikov!

    • Avatar Tomaž Gorec
      Tomaž Gorec 10:21 20.september 2022.

      Zadnje čase hodim okoli sam. Namreč sem ugotovil, da imajo taki videji več ogledov, kot če grem s kakšno luštno mlado punco. V Bežigradu pa že dolgo časa nisem bil. Tako, da pojma nimam katere prostore imate v milih. Enkrat ...prikaži večt za novo leto sem bil za Bežigradom na dogodku za samske, če ste mogoče imeli to v mislih.

  • Bitnjavas22 13:47 22.september 2022.

    Sam sem zaposlen v tem hotelu in dnevno ga obišče preko 300 moških od športnikov pevcev filmskih igralcev iz celega sveta in tudi iz bivše juge jih pride dosti,ne vem kaj hoče z tem g Gorec povedati vse je legalno ...prikaži več ,če imaš denar si lahko privoščiš eno od cca 170 deklet ..Fovšija tipično Slovensko

  • Ender3 18:00 19.september 2022.

    Tale T.G ni čisto pri pravi sicer pa, vsak naj dela kar mu paše. Če imaš denar za to pa, sploh ni ovir. Bolj pomembne so ovire v naših glavah in predsodkih.

  • kapibara1 17:17 22.september 2022.

    Ma saj ni problem, da hodiš h kurbam.. problem je če-ko ugotoviš da je to tvoja partnerica..

  • munja 19:15 19.september 2022.

    Ne verjamem njegovi zgodbi.

    • Avatar Tomaž Gorec
      Tomaž Gorec 10:17 20.september 2022.

      Zgodba je 100% resnična. Jaz nikoli ne lažem! Pa ne zato, ker bi bil tako pošten, ampak zato, ker vem da bi se slej kot prej ujel v svoje laži.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.