Slovenija
7613 ogledov

Janja Sluga Branku Grimsu: Želela sem si, da očeta ne bi bilo

Komentarjev 42
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 10:25 05.oktober 2022.

    Geneza ....najprej je Bog ustvaril Grimsa ,ki sedi na Janezovi desnici ... kaj o tem mislijo Grimsovi sorodniki ?

    • oneh 14:19 05.oktober 2022.

      Verjetno, ko je njen oče videl, v kaj je zrasla, si je tudi on želel zanjo enako, kot ona zanj. Lej, je svoboda in levaki plešete.

  • jakec1575 13:20 05.oktober 2022.

    Grims rabi en štil v anus, da se bo spomnil zlorabe župnika, zajokal, se pokesal in spregovoril. Zadrt zakrnjen cinik in fasist. Csd odloca o posvojitvah. V sloveniji je 40 posvojitev letno. VseVseTah skupaj.Ta kretenko pa iz tega dela svoj ...prikaži več politicni boj. Greznica brez obraza.

  • Avatar Antikrist1
    Antikrist1 12:10 05.oktober 2022.

    Prav v veselje mi je gledati fašista Grimsa, kako ga razganja od besa. Še najbolj pa me veseli, da ne more NIČ doseči. Referendum o človekovih pravicah pač ni dovoljen, hahaha.

    • lojs 15:56 05.oktober 2022.

      a si ga na roke vržeš ko gledaš fašiste ... to je tvoj specilani fetiš, bolnik

    • Avatar Antikrist1
      Antikrist1 16:55 05.oktober 2022.

      @lojs Jaz si ga vržem na tvojo hčerko, hehehe.

    • lojs 18:29 05.oktober 2022.

      še dobr, da je nimam ... človek moraj prej mislit, takih razvretnežev je že preveč na zaprtih oddelkih inštitucij

  • mph2 16:13 05.oktober 2022.

    Vsaj to bi lahko bilo her grimsu jasno kaj je ljudska volja, smo Slovenci v veliki večini povedali.

  • rd2dmk2 14:17 05.oktober 2022.

    grims : ljudska volja ni pet kričačev pred parlamentom...aa kdo pa se je prejšni teden drl pred parlamentom ? pedri ali gospod Grims ? a se ta bučk ne bi rajši ukvarjal s tem da je v SLO vsako leto ...prikaži več množica razbitih klasičnih družin, zaradi alkohola, varanja, nasilja, pa imajo otroke in se s temi otroci dela kot s strgano škoveto.kam so lahko šli "slavni" otroci, za katere se je pred leti cela slovenija zanimala ? tja kamor so sami želeli ? Grims, spel se, čim dlje tem bolje.

  • lojs 16:10 05.oktober 2022.

    kaj naj človek sploh še naredi v tej gnusobi, dovlj sem star, da se ne mislim s tem več ukvarjat ... kaj naj naredim, nič ne morem proti vsem tem razvratu, ki je vsak dan hujši

  • lojs 16:03 05.oktober 2022.

    gneče tukaj gor do oenmoglosti, kaj zdaj spluva grimsa al pa slugo, al je še kaj drugega ... ker je ga. sluga imela doma pijanduro, če je to sploh res, ne vemo, je to stereotip o taki družini, se pravi ...prikaži več ženska, moški pijandura al pa copatek ... družba gre itak v razvrat in propad in bo postala neuporabna in neproduktivna ... dva pedra ali lezbijke sta lahko ljubeča do otroka, otroku pa nikoli ne boja jasno zakaj taki starši, da ne govorimo o stigmi

  • Kmodri 14:53 05.oktober 2022.

    Gospe Janji želim, da svoje travme preboli.

    • žurnalWTF 15:24 05.oktober 2022.

      enako jaz želim Grimsu :D

    • lojs 16:05 05.oktober 2022.

      kdo pa pravi, da je vse res, vsak lahko reče fotr pjanc, mat kurba in smo tam ... če verjameš, je pa res

    • žurnalWTF 17:21 05.oktober 2022.

      lojs, tebi verjamemo!!!

    • lojs 18:26 05.oktober 2022.

      in če bi izjavil, da sem do 5 leta imel dve mami, potem pa dva fotra, bi tudi to verjel ... nasedate, imel sem dva dedka, dokler ni eden umrl, pri babicah je pa tudi ena prej odnehala

  • gggg 09:55 05.oktober 2022.

    Seveda (žal) niso vsi očetje (pa tudi mame) idealni, pa vendar je med hetero pari bistveno manj nasilja, kot med homo pari.

    • Avatar pantani
      pantani 10:28 05.oktober 2022.

      A to veš iz prve roke oz. iz izkušenj,idiot zarukan!!!

    • kapibara1 11:11 05.oktober 2022.

      Me prav zanima, kaka burleska je , ko se tota dva geyćita zlasata in opraskata

    • Svobodnež 12:44 05.oktober 2022.

      Kje hudiča si pa to "raziskavo" našel? A jo je Grims delal?

    • jakec1575 14:01 05.oktober 2022.

      Geji se povecini ne odlocajo za otroke, tako, da ne skrbi. Tisti, ki pa se, so precej bolj odgovorni pri tem kot vecina hetero druzin. Tako da. Oladi

    • gggg 17:46 05.oktober 2022.

      Poglej statistiko poškodb in umorov glede na število posameznih skupin, hetero vs. homo. Homo kaznivih dejanj je relativno bistveno več.

  • Pepe007 10:31 05.oktober 2022.

    Zakaj smo tako zaplankani in ne uzakonimo poligamije? Da bo parlament spet zasedal, ko bo treba pravni sistem uredit v skladu s šeriatom, da bomo IN? Pa starejše osebe z mladoletno ni nobena pedofilija, temveč spet v raznih kulturah lepo priznana ureditev.

    • Avatar Leon
      Leon 13:21 05.oktober 2022.

      Pepe menjaj dilerja.

    • Pepe007 06:58 06.oktober 2022.

      Leon, kot ponavadi nimaš smiselnega komentarja o tem, kar nekdo napiše, temveč samo potrebo, da dokažeš, da premoreš hudo mali IQ.

  • Plavi-mil 10:28 05.oktober 2022.

    Zato pa je zafrustrirana, one verjetnoi manj pije, leta pa iz stranke v stranko, isto sranje, kot fotr alkoholik, psihiatru naj gre, da ji pomaga, ne da pri 45 še vedno premleva fotrovo pitje.

  • munja 12:26 05.oktober 2022.

    A zdaj je pa že vsak drugi Slovenec pijanec in zlorablja otroke ali kaj?? Ali si draga poslanka, kje videla napisano, da geji in lezbijke pa ne pijejo, se ne drogirajo, se ne tepejo, ne zlorabljajo otrok??

    • jakec1575 13:21 05.oktober 2022.

      V sloveniji je 100 tisoc alkoholikov. In toliko zjebanih druzin. Torej posledice cuti 300 do 400 tisoc ljudi

    • munja 09:38 08.oktober 2022.

      jakec1575 lahko je alkoholikov še več kot 100 tisoč. Ali veš, da med njimi ni tistih, ki sem jih omenil v zgornjem komentarju, imaš statistiko??

  • pulse 10:20 05.oktober 2022.

    Naj se naredi referendum za spremembo ustave in naj se v ustavo jasno zapiše, da zakonsko zvezo lahko skleneta en moški in ena ženska! Tako potem vse to skupaj ne bo v nasprotju z ustavo... in ne bo možnosti za ...prikaži več "reinterpretacijo ustave", itd. Konec koncev ljudstvo samo piše svojo ustavo!

    • Avatar Leon
      Leon 10:27 05.oktober 2022.

      V zakonodaji piše ,da psihični bolniki nimajo pravice glasovanja .Razmisli kaj pišeš ?

    • Naklonsky 13:15 05.oktober 2022.

      Hja, potem to pomeni da so vsi lewaki out?

    • jakec1575 14:02 05.oktober 2022.

      A evropsko sodisce bos tudi spremenil

    • mph2 16:11 05.oktober 2022.

      @pulse, pa, da bo skladno s klerikalnimi desnosučnimi načeli, da še npr. ženska spada za štedilnik, zagotovo pa ne v politiko.

  • bljitva 11:04 05.oktober 2022.

    ta baba nikakor ne spada v parlament...njej bi pasala vloga kakšne vaške kelnarce, vloga političarke ji sploh ne paše... no pa saj tudi brihtna ni preveč, to je dejstvo.

    • Svobodnež 12:43 05.oktober 2022.

      Kakšna vloga bi pa tebi "pasala"? Mešanje dreka? Brihten si ravno dovolj.

  • onxxx 12:46 05.oktober 2022.

    Se vidi po njenem obnašanju.

  • sam1 11:14 05.oktober 2022.

    Nikakor nisem za to,da topliči in lezbe lahko posvojijo nič krive otroke in jih vzgajajo v zmotnem prepričanju in proti naravnim zakonitostim....

  • kapibara1 09:50 05.oktober 2022.

    A zdej boste pa kar vse Slovenske očete ožigosal: pil je .. raje da ga ni.. Bedaki ! Pokojni oče mi je dal kako krepko vzgojno.. kaj ga je spil.. Pa mu ne zamerim ne vzgojne, ne kadar si ga ...prikaži več je privoščil - IMEL SEM OČETA ! Kaki zmazek od kakega gejćeka bi pa lahko bil ??

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.