Slovenija
287 ogledov

Smešna odškodnina za izgubljeni potni list

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Zverca 09:58 14.februar 2017.

    Zakaj nista letalske karte kupila šele, ko bi imela vizum? ----haha, ta pa je dobra. Očitno novinar nima pojma o čem piše. :) Zmeraj najprej letalska, potem vse ostalo.

  • tecumseh_1975 10:10 14.februar 2017.

    "Na Pošti Slovenije je na primer odškodnina..." vidim da pisec še nikoli ni poskusil uveljavljati odškodninskega zahtevka pri Pošti Slovenije...

  • zdrej 12:07 14.februar 2017.

    Ko sem preveril, piše zraven, zakaj. V naslednjem stavku.

  • bendover 12:12 14.februar 2017.

    definitivno,trikrat sem imel opravek z njimi,prvo pošiljko so izgubili za vedno,druga je bila dostavljena z 3 dnevno zamudo,počasneje kot navadna pošiljka,tretjo jim je uspelo dostaviti v predvidenem roku,nikoli več,če so alternative

  • eosss 13:37 14.februar 2017.

    Mi smo ga v firmi že večkrat, vedno uspešno... je pa res da veliko pošiljamo s Pošto in posledično jim ni za zgubit take stranke... :-)

  • pikijakob 20:45 14.februar 2017.

    Poizkusi uveljavljat zavarovalnino na fedexu...

  • pikijakob 20:47 14.februar 2017.

    Saj piše v splošnih pogojih vse o odškodninah in zavarovanjih. Tudi pošta slo. ima take pogoje.

  • Papaja Popi 08:40 14.februar 2017.

    DHL je zelo slaba firma. Iz lastnih izkušenj.Ko naročiš dopoldne, da pridejo po pošiljko, ti rečejo , da pridejo popoldne in potem sploh ne pridejo.Po večkratnih klicanjih pridejo naslednji dan popoldne, če pridejo, drugače še naslednji dan dopoldne ...prikaži več in vsakič moraš čakati in za to izgubiš ure in ure in dva dni.To se je ponovilo kar nekajkrat. Prevečkrat.Za tiste evre kar so cenejši, se ne izplača čakati in izgubljati časa in živcev.Reklamacije za čakanje seveda ne upoštevajo.Čisto nič več ne pošiljamo preko njih in tudi ne bomo, ker so nezanesljiva firma.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.