Slovenija /slovenija/crna-kronika
144 ogledov

Smrt 17-letnega fanta

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tecumseh_1975 11:54 13.julij 2016.

    definitivno. sploh take ko objestna mularija brezglavo prehiteva, Videno že stokrat in tudi tale ni nič drugačna. Zame to ni nesreča če greš prehitevat čeprav imaš nasproti vozeč avto. Ali si tako samozaverovan in objesten da misliš da ti bo ...prikaži več zneslo, ali nisi zmožen presojati situacije ... v obeh primerih nisi za na cesto. Videno že stokrat...

  • tecumseh_1975 09:50 13.julij 2016.

    po izkušnjah iz tistega konca bi rekel da tole ni bila nesreča ampak samomor s poskusom uboja.

  • asmas 11:39 13.julij 2016.

    kreten.z razliko od tebe sem jaz iz "tega konca"kot fant.zate je vsaka nesreča poskus umora

  • hudini 14:50 13.julij 2016.

    Če bi voznik osebnega vozila malo upočasnil svoje vozilo ne pa da je dal gas do daske češ "ti me pa že ne boš prehitel s tem mopedom" ne bi prišlo do nesreče,pač slovenska fovšija.

  • korisnik_18835 14:51 13.julij 2016.

    Se strinjam z vami. Tudi jaz sem s tega konca kot fant.

  • se_eden 15:20 13.julij 2016.

    včasih se mi zdi, da nobeden od vas ni bil nikoli mulc. če pa ste bili, ste pa bili zategnjeni in vsem vse folš...ko, da ni nihče še slišal tistega pregovora, mladost je norost...

  • crniovcar 21:06 14.julij 2016.

    17 let kot vedno kaj ma on za prehitevat avto.bedak

  • crniovcar 21:08 14.julij 2016.

    pa prijatelj pa bljižni pa kako je bil priden .bedak

  • asmas 12:16 13.julij 2016.

    tudi ti boš nekoč v prometni nesreči izgubil bližnjega.In upam da bo ta tvoj "vližnji" kriv za svojo smrt.Tedaj te bom vprašal če je delal samomor.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.