Svet
5224 ogledov

Drama v Dalmaciji: Odrezani od sveta, ljudje spali v avtomobilih

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • albert6 09:57 27.februar 2023.

    A nimajo nič gasilcev tako kot mi

    • rd2dmk2 11:07 27.februar 2023.

      če je prepoved vožnje za VSE ! razen za idiote, ki tak al tak mislijo da bodo z letnimi gumami prišli na mt. blanc.

    • Idioti 06:08 01.marec 2023.

      Gasilci so pod vojsko in z naravni ujmami nimajo nič . Za to imajo GSS , hočejo biti Slovenci z GRS . No ta njihova Gorska služba spašavanja - organizator Stipe Himalaja- skrbi tudi za poplave in potrese , ter ...prikaži več druge naravne nesreće . Vse , samo da se ne imenujejo Civilna zaščita , kot v resnici so , da ne bi slučajno imeli službo , ki jo je ustanovila SFRJ in Tito ! Ne vem pa zakaj mednarodna GRS dovoli uporabljati znak GRS npr. jamarjem , ki jih Hrvati tudi imajo v Gorski službi !

  • Idioti 05:58 01.marec 2023.

    Zdaj ste pa res premagali sami sebe v idiotizmih , ki vam jih uspe napisati ! Kakšna Dalmacija , kakšna Dalmacija , LIKA LIKA LIKA je v kaosu in ne Dalmacija . Kašna je razlika . Ni takšna kot med ...prikaži večd Gorenjsko ali Dolenjsko ampak kot med Gorenjsko in Prekmurjem ali pa Gornje Štajerskem ali Salzburškem v A ! Od 50 do 300 km !!!

  • Idioti 06:16 01.marec 2023.

    Malo je Dalmatincev , ki so doživeli takšno strahoto , kot jo lahko doživiš v Liki ali pa na drugi strani meje v Bosni , tja do Kupresa ! Tega na nobenem filmu ne vidiš , kajti če bi realno ...prikaži večo prikazali , gledalci ne bi nič videli samo belo platno ! No in tisti Dalmoši so ostali doma , v ta snežni orkan so vstopili samo tisti , ki ne vedo kaj je Lika in Bosna v snežno-vetrovnih razmerah. Jaz sem enkrat od Korenice , tu so bili avti v kanalu , peljal po levi strani do Udbine , poševno , 30km .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.