Avto
4846 ogledov

So celoletne pnevmatike že dovolj dobre?

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Fucky 22:56 03.oktober 2016.

    Koliko 10.000km si naredil na celoletnih gumah. Če jih nisi nikoli sprobal, potem ne modruj.Tudi sam sem bil prijetno presenečen nad njimi. Čeprav sem desetletja prej menjaval letne in zimske komplete. Če se ne voziš v globokem snegu v ...prikaži več hribe, potem so odlična izbira, vsaj za drugi avto v družini.

  • Aleš Pevc DreamLab 00:29 27.september 2016.

    Jaz imam 2 leti celoletne in lahko rečem samo, da so odlične. Osebno ne čutim popolnoma nobene razlike, pa se vozim po 20k letno z njimi. Tudi v zimi me niso nikoli pustile na cedilu. Je pa res da je ...prikaži več verjetno odvisno koliko profila je na njih in kakšne grafike je ta profil.Res pa je tudi da vozim dost turistično (beri dokaj zmerno v pospeševanje in zaviranje;)

  • popokatopetl 09:36 26.september 2016.

    Za 200km+ dnevno ni dileme, gume menjaš. Pri 10kkm letno kot jaz pa bi imel če bi menjal čez pet let dva kompleta ne čisto obrabljena ampak fuč zaradi starosti. Zato jemljem zimske ali celoletne (ki so bolj zimske kot ...prikaži več letne) - manj hudo je poleti z zimskimi kot na snegu z letnimi.

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 08:50 26.september 2016.

    vozim z celoletnimi gumami že nešteto let in jim nič ne manjka sploh če se držiš predpisov ni potrebe da imaš kaj boljšega,pa kupujem skozi nizkocenovni razred gum.tudi do 4 leta jih nisem menjal in niso tresle na cesti in ...prikaži večn tehnični sem skozi naredil

  • mucek4 09:28 26.september 2016.

    Celoletne gume so za tiste, ki si lahko privoščijo, da so doma kadar cesta ni suha. Za tiste, ki MORAMO dnevno narediti 200km+ pa pozabi... Hja in gume do 4 leta... Iz tvojih ust na kolesa avtomobila. Po pol leta ...prikaži več so taka, da jih niti na bolhi ne morem prodat.

  • Ronald Reagan 09:43 26.september 2016.

    pa saj to ti je mucek4 ravno povedalZa zapečkarje so dobre...

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 10:42 26.september 2016.

    mucek4 ,treba strpno vozit,naredim pa jaz cca 90 km dnevno,veliko manj kot ti in jih v primerjavi s tabo veliko dlje vozim, ampak strpnost se obrestruje,no pa če bi imel 600 eur plače kot jaz bi verjetno tudi ti tako ...prikaži večo vozil,drgač pa lep dan še naprej

  • Thomy 11:04 26.september 2016.

    Če kdo te pnevmatike prodaja je zato, ker jih kdo tudi kupuje.Med slednjimi sem tudi sam, ker mi ta vmesna varianta - za moje potrebe - zelo ustreza. Živim na obali, sneg ne vidim prav pogosto, z avtom ne ...prikaži več divjam, prevozim 25 tisoč km na leto. Kupujem kvalitetne celoletne gume in jih menjam na vsake dve leti. Ni mi treba dvakrat letno menjat pnevmatike in jih skladiščiti. Letos bom jih moral menjati, a imajo še dobre 4 mm profila in so mi služile odlično.Zame so dober kompromis.

  • Johny 11:07 26.september 2016.

    Popolnoma logično je, da vulkanizerji in proizvajalci "spljuvajo" celoletne pnevmatike!Tu se letno obrne veliko denarja pri premontaži in prodaji dvojnih kompletov pnevmatik.Kdor naredi do cca. 15.000 km na leto, se lahko vozi tudi s celoletnimi pnevmatikami!Res pa ...prikaži več je, da niso namenjene za divjanje, če pa voziš preudarno, potem pa ni težav ...

  • Božidar Dinič 11:59 26.september 2016.

    najraje imam nalite že 40 let upam da bom jih letos še dobil

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 12:01 26.september 2016.

    Če prilagodiš hitrost pa varnostno razdaljo; imaš normale reflekse ; si pozorn na cesti nima kej bit. Če se ti pa vedno mudi; pa če te matra al boš doma 16:00 al 16:05 pol pa rabš menjat dvakrat na leto gume ja.

  • mph 17:39 26.september 2016.

    Se povsem strinjam. Glede na to, da ni ravno dosti snega nikjer, že enih 10 let kupujem samo celoletne. Tisto, kar je bilo snega, sem z njimi enako dobro vozil kot bi z namenskimi. Res pa je, da sem na ...prikaži več področju kjer je bolj malo snega in tudi se vedno izogibam vožnje, če ne gori, ko je napovedano sneženje. Kljub temu, kadar je snežilo, nobenih težav. Verjetno pa, če bi živel nekje kjer je več snega in daljše obdobje, bi se odločil morda za prav zimske. Ki pa tako ali tako pri res pravem snegu ne zadoščajajo.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:15 26.september 2016.

    Vedno vozim v zimskih razmerah in ne nikol nisem zdrsal. Nevem od kje vama to da je z celoletnimi tak bav bav. Razn če pač živiš nekje kjer so veliki klanci tist je pol drgač normalno da je. Če pa ...prikaži več voziš pretežno po ravnini pa veš kaj delaš pa če se znaš pravilno in pravočasno odzvat tud na mini spremembe v snežni podlagi pa nima kej bit. Sj čutš avto pa podlago pa veš kako se odzvat.

  • mucek4 12:06 26.september 2016.

    Te povabim na pivo v naše konce, ko bo sneg :)

  • Janez_53 12:26 26.september 2016.

    Očitno še nisi vozil v zimskih razmerah ali pa si eden tistih, ki ob prvem snegu povzročijo kolone zaradi zdrsa, ker vozijo z letnimi gumami, verige pa so v prtljažniku.

  • Fucky 11:23 26.september 2016.

    Že dve leti imam celoletne pnevmatike na Capturju. Obnesejo se odlično in žal mi je, da tega nisem uporabljal že prej. Edina njihova slabost je veliko snega. Ker imamo dva avtomobila, se tisti dan, ko pade sneg pač vozimo z ...prikaži več avtom, ki ima zimske gume. Obraba ni čisto nič večja, poleti se tudi pri hitrih vožnjah v ovinkih obnesejo dobro. Tudi v dežju so zanesljive!! Za postavljanje cestnih rekordov pa res niso.

  • Ronald Reagan 09:46 26.september 2016.

    v dveh letih gresta 2 kpl letnih in 1 kpl zimskih...Kaj bi naj v tem času 3x neke čudne mešančke kupoval?Ne tič ne miš...brezveze...sebe pa ja imam rad

  • Gogolino 07:13 27.september 2016.

    Jao jao folk... dejte se že zavedat da ima avto edini stik s podlago preko gume. Zato je sploh v jesnsko/zimskem/pomladnem času ko so ceste večinoma mokre/zasnežene/ledene nujno da ima avto dobre zimske gume... v prid vaši varnosti in do ...prikaži več vseh ostalih udeležencev v prometu. Kaj ti pomaga da na komplet gum prišparaš cca 80€ potem pa razbiješ avto in imaš stroške popravila xxxx€ ?Verjemte govorim iz lastnih izkušenj (22let na cesti cca 40.000km/leto)... ko si mlad in "neumen" ti je škoda vsakega denarja za gume, ko pa se ti zaradi slabih gum prvič nekaj zgodi pa začneš razmišljati drugače. Kadar pogovor nanese na podobno temo, vsakemu svetujem da na gumah in zavorah naj nikoli ne "špara" ampak kupi najboljše.... amen ! :)

  • Boris Odreitz 01:00 28.september 2016.

    ali si tako zabit ali tako pokvarjen ?

  • Avatar Džoser
    Džoser 14:18 26.september 2016.

    Kdor nima za dobre zimske gume ,naj proda avto in hodi peš!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.