Svet
15 ogledov

So lastniki iphonov najpametnejši?

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ac-dc 22:11 01.januar 2014.

    Lahko bi že počasi nehali s temi I-phoni. A ste plačani za to, da jih kar naprej omenjate?Poleg tega. Če je višji IQ tisti, ki žene lastnike, da sredi noči čakajo v vrstah na telefone, pa naj bo po vaše.

  • zdrej 00:05 02.januar 2014.

    In drugo reševanje je reci in piši 16 sekund za Xperio. :-)

  • Žurnalček 08:05 02.januar 2014.

    So dokler jim baterija ne crkne ! Enim in drugim!

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 09:47 02.januar 2014.

    Bolj pametni niso,so pa bolj bogati,saj ker idiot pa da za tale ogrizek 700 ojrotov???

  • JellyFish 18:26 02.januar 2014.

    Popolnoma se strinjam.:)

  • zdrej 00:03 02.januar 2014.

    Če je to tale test, potem je cela zadeva fail!!!Ne bom govoril zakaj, vendar sem ga rešil v 50 minutah, če pa ga grem reševat še enkrat, pa ga rešim pod rekordnimi 47!!! Pa ko že omenjate Iphone. ...prikaži več Kot prvo: Meni se ljudje, ki čakajo kar nekaj ur na mrzlem ali pa celo spijo pred trgovino, ne zdijo kaj prida pametni. Kot drugo: Da ni pametno šaflati denarja skozi okno ve vsak razumen. Glede na to da so trije moji kolegi imeli Iphona (od ta prvega do ta zadnjega modela), pa vsi so imeli več težav z njimi, kot tisti, ki imajo samsunge, LG-je, HTC je ali Xperie. Eden je kar hitro uvidel da je Iphone precenejen kos starega hardwera, ki sicer zaprtosti "mehkega dela" deluje rahlo bolj stabilno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.