Pod streho /pod-streho/varcna-hisa
5325 ogledov

So plinskim štedilnikom šteti dnevi!?

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • pilotko 08:08 15.februar 2023.

    Še ena noro "plinska" od EU fanatikov enako kot tista, da ne bo več vozil na bencin po letu 2035 - BUTALCI !

  • drecos123 08:20 15.februar 2023.

    butalci zmesani

  • Avatar jate
    jate 08:49 15.februar 2023.

    upam da vse skupaj propade ta EU

  • lojs 08:52 15.februar 2023.

    eu skrbi za naše zdravje , res hvale vredno, počasi bodo vse propovedali, mi bomo pa umrli od lakote in mraza, ampak povsem zdravi ... no ta pa tudi nekej šteje, res je

  • rd2dmk2 09:10 15.februar 2023.

    zdej so pa pozal da so res idioti.. štedilnik na drva je pa ok.. pa da ne omenjam vse žare . me zanima katera gostilna ima električne štedilnike.

  • Avatar pantani
    pantani 09:43 15.februar 2023.

    A se je res vsem popolnoma odpeljalo?!!!

  • tlacan 10:53 15.februar 2023.

    Zakaj bi samo Rusi in in in države z nafto služile z energenti? Tako bo tudi Francija prišla na svoj račun s svojimi nuklearkami. Mi že zdaj niti približno ne pokrivamo naših potreb. Potem pa bomo popolnoma odvisni od držav, ...prikaži več ki izvažajo električno energijo saj bomo imeli popolnima odvisno gospodarstvo, gospodinjstva, pa tudi prevozna sredstva. Vse bo na elektriko, ki je nimamo pa še takih ki si lahko privoščijo presežek je malo.

    • tlacan 11:20 15.februar 2023.

      Mogoče bi še dodal glede vpliva na okolje: Vetrne elektrarne onesnažujejo s hrupom in še ptiče strašijo. Hidroelektrarne spreminjajo mikroklimo na rekah, kjer so zgrajene. Nuklearke so nevarne in jih nihče noče imeti v bližini. Termoelektrarne pa vidno onesnažujejo saj ...prikaži več kurijo večinoma premog, mazut ali plin za svojo proizvodnjo. Jutri bodo ugotovili še to, da so tudi sončni kolektorji škodljivi in kaj nam še ostane?

  • marko345 15:41 15.februar 2023.

    Kuhali bi na elektriko, vozili se na elektriko,greli in hladili na elektriko, polnili turistom avteke na elektriko itd. Ob tem pa ne smemo nobene kakršnekoli elektrarne zgraditi. A so v EU sami IDIOTI. No tole bo pripeljalo do razpada EU- žal.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.