Slovenija
85 ogledov

Sociala melje, ljudje nimajo za hrano

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • JohnSmith30699 09:27 17.november 2012.

    mislim da je izraz "balkan" zalitev prve klase! Ker nas blakan prehiteva po desni 100 ja uro!Mi ratujemo drzava 3. razreda

  • macko 08:49 17.november 2012.

    prepričan sem, da bosta vsem, ki nimajo za kruh, Štrukelj in Semolič omogočila potico....

  • jaka8888 10:30 17.november 2012.

    Štrukelj ne bi bil zadovoljen niti s potico.

  • zcmr 07:42 17.november 2012.

    Vse zato ker drzava ne deluje,oziroma drzave sploh ni.Zakaj zamude ,zakaj zaostanki ?Zakaj te zelo neprijazne pisunke v teh pisarnah ne delajo po 10 ali 12 ur dnevno in ob sobotah dokler ne odpravijo vseh zamud ? ker ...prikaži več jim ne placajo nadur ? Potem je treba te ure narediti brezplacno, ce jim ni prav naj si iscejo drugo delo . V novi gorici sem imel opraviti z njimi in jih lahko samo grajam neprijazne,nejevolne ,do konca.Nujno pa so se morali preseliti v razkosne privat pisarne za katere gre vsak mesec bajna vsota za najemnino....VSE ZATO KER NIMAMO DRZAVE NIMAMO REDA SMO BALKAN !

  • jaka8888 07:50 17.november 2012.

    V naši državi so vedno za vse krivi zaposleni. Zaposleni so krivi, da gredo podjetja v stečaj, zaposleni so krivi, da ni odločb. Zato ni čudno, da vse vrag jemlje. Pa poglejmo, nekdo je odgovoren za program, ki tako slabo ...prikaži več dela. Gospod, veliki gospod Dominkuš, za to ni odgovarjal. Ko je davčna dala ven slab program, je nekdo za to odstopil. V tem primeru ni odstopil nihče tudi minister ni odgovarjal za tako stanje.ssMed tem pa država ne da novih zaposlitev, na upravnih enotah jih je 1/3 preveč, še vedno imamo agencije, ki jih običajni človek ne bo nikoli uporabljal, pa v njih sedijo ljudje, ki gledajo v zrak in si jih nihče ne upa ukiniti, ker so to sorodniki ministrov, politikov.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.