Magazin /magazin/film-glasba-tv
121 ogledov

Sočustvujejo z Maraayo

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • stela 11:09 22.maj 2015.

    Sej sta galunič pa biziljeva tam....bosta pa že zlobirala eno zmago, če sta za kej....

  • Avatar Syn
    Syn 15:45 22.maj 2015.

    Najbolj pa so smešni tisti ki celo mislijo da lahko s to skladbo zmagamo v finalu. :D Ta pa je dobra ja. Očitno niso slišali predstavnikov Italije, Rusije, Norveške ali pa recimo Estonije. Ne rečem da je naša skladba ravno ...prikaži več med slabšimi, ker to res ni. Je pa nekje na sredini glede na kvaliteto ostalih.

  • Avatar Syn
    Syn 15:47 22.maj 2015.

    Imaš prav. Najprej šteje geopolitična lokacija, politika in pa seveda izpostavljenost modnih dodatkov in svetlobnih efektov. Šele nato pride na vrsto kvaliteta pesmi (t.j. melodija in spevnost).

  • matermila 15:51 22.maj 2015.

    Dolgo sem že na svetu in stavim glavo,da sem tak,ali pa zelo podoben komad že slišal.Ne bi mogel reči kdaj,ampak sem ga,definitivno.Od prvega akorda dalje,sem vedel nadaljevanje melodije.Škoda.

  • marabunta 10:47 22.maj 2015.

    o zmagovalcu bo odločilo vse kaj drugega, kot vedno

  • vzev 16:56 22.maj 2015.

    Zakaj pa vedno daste samo komentarje, ki ju hvalijo. Zakaj pa ne dopišete še nešteto komentarjev, ki proti temu zapravljanjem denarja.

  • eosss 10:50 22.maj 2015.

    Zmagovalca bo kot vedno določila "kuhinja iz ozadja", dodelan nastop in všečna pesem sta šele na drugem mestu (če sploh)...

  • Tupamaros 10:42 22.maj 2015.

    Zmagovalca bo odločil nastop ne pa pesem. Tisti ki ima dodelan nastop in še všečno pesem nima konkurence.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.