Slovenija
4203 ogledov

Sodba v primeru Facebook umora v celoti potrjena

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • miho 12:38 03.februar 2018.

    Jaz bi jima obema dal dosmrtno ječo, brez možnosti pogojnega odpusta. Umor je bila namreč storjen na zelo grozovit način z namenom, da bi imela zabavo. Česa takega normalen človek ne bi naredil.

  • Lavdan 13:11 03.februar 2018.

    Zraven bi pripadalo še vsak dan dvajset z bikovko.

  • romy 15:22 03.februar 2018.

    Kdor je dal mihi minus, se naj malo zamisli..

    • Lovebites 19:57 03.februar 2018.

      Zamisli se raje ti.Kdo bo pa financiral te izmecke in zakaj ze si zasluzita ziveti in zreti moj denar????Kaksna S.Koreja????Kot napisano,na lastni kozi naj dozivita to,kar sta naredila drugemu.Zamisli se.Ne zasluzita si niti zivljenja v jeci.Pa ne trobezljat in vse verjet o S.Koreji.

  • Lovebites 13:12 03.februar 2018.

    Kaksna dosmrtna jeca.Da jim vsak dan placujem zretje,pitje,fitnes,internet in ostali luksuz v cuzi.Obema iztrebkoma je treba narediti popolnoma enako,kar sta onadva pocela pokojnemu.Edina primerna kazen.

    • porko2 14:51 03.februar 2018.

      Takšne iztrebke bi jaz poslal v zapor v Severno Korejo.

  • smejka 17:55 03.februar 2018.

    Zdaj lahko dve desetletji snema.

  • tim24 22:06 03.februar 2018.

    zob za zob edina primerna kazen in s tem vzgled drugim - pika

  • Majazmaja 09:46 05.februar 2018.

    Samo 20 let? Lepo se bosta obnašala in bosta zunaj veliko prej, zdrava, fit (j*, fitnes v arestu?!), z delovno dobo. In potem? Bosta 'ozdravljena' brutalnosti? Ne. Za take, kot sta onadva, je delovni arest v stilu Golega otoka do ...prikaži več pozne starosti. Olovec mi deluje izredno nasilno, ampak tako: psihopatsko, slaboumno nasilno. Bomba na dveh nogah. Ni sposoben oceniti posledic, kaj je prav in kaj ne. Kovač deluje tako slaboumno, da lahko vsak manipulira z njim. Mentalni revež, ki se vsakemu podredi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.