Zdravje
6897 ogledov

Katastrofalni rezultati športnih kartonov: Imamo epidemijo debelosti!

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • izy 12:33 22.junij 2021.

    Še bolj nabijajte teorijo športa in ocenjevanje teorije, pa bo vsako leto tako porazno. Tudi zadnje dni šole otroci gledajo filme v šolah, namesto da bi učitelji dvignili riti in jih peljali vsak dan peš za 2 uri v hribe. ...prikaži več Šolski sistem je totalno v kurcu, ne prilagojen času v katerem smo. Otroke je potrebno razbremeniti nalog, zahtev in jih spodbujati k gibanju in razmišljanju in NE učenju na pamet ter sedenjem pred TV-jem. Učitelji sedaj ste vi na vrsti, ker ravnateljem takšen sistem paše!

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 12:43 22.junij 2021.

      Pa tudi straši naj malo razmislijo kakšno sliko s svojimi vzgledi dajejo otrokom, pri miganju in prehrani.

    • izy 13:03 22.junij 2021.

      Da v jedilniku v šolah sploh ne govorim: pizze, hot dog, sladkan čaj, sok, krompir iz vrečke,...

    • zdrej 14:49 22.junij 2021.

      Se strinjam. tisti, ki bi morali kaj storiti, pa jamrajo, da je katastrofa. Naj namesto jamranja naredijo strategijo, ki bo priljubila gibanje mladini. Sam sem delal z mladimi. Smo šli enkrat na 40km večdnevni pohod. Na pohodu je bilo eno ...prikaži večo samo jamranje mladih. Par mesecev kasneje pa je bilo kar nekaj pozitivnih odzivov na ta izlet, ko so mladi opazili občutno izboljšanje kondicije pri sebi.

  • krucefiks 14:52 22.junij 2021.

    Če zaprete državo z lockdowni kot živali ,po pride pa tako

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 12:34 22.junij 2021.

    To pa ni dober podatek. Gre pa krivda za povečanje debelosti tudi na starše. Če ne gre drugače pa naj tudi tastari obujejo športne čevlje in lepo mularijo v hrib peljat, pa sladkarij in sladkih pijač ne kupovati. Korona je ...prikaži več izgovor za lene starše.

    • softundsicher 12:48 22.junij 2021.

      Res je. Je pa naloga države, da ustrezno izobrazi tudi starše. Prodajalci nas vsakodnevnim bombandirajo z "junk foodom". Poglejte letake, ki jih dnevno dobivamo v nabiralnike (sladke gaziranje pijače, energijske pijače, sladki kosmiči, hrenovke, posebne salame,...). Potem v zdravstvenem domu ...prikaži veču pri zdravniku vidiš velike plakate z reklamo za Čokolešnik, ki je kao zdrav itd... In ko greš v trgovino vidiš, da bi bilo potrebno ljudi izobraziti ali pa nekatere stvari enostavno prepovedati/obdavčiti.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 18:13 22.junij 2021.

    In zakaj začudenje? Če so pa od vseh zadev bile najdlje zaprte šole in športni objekti. Pa za vse tiste, ki pravite naj jih starši v hribe peljejo, sprehod ni šport!!!

  • JZekspert 16:44 23.junij 2021.

    Pohvala Difovcem (FŠ), da so to večkrat jasno in glasno povedali - kriva je seveda stroka, ne samo plešasti pukl, ki to vodi, ampak ŠE ZLASTI Bojana Beović, Mateja Logar, Debeli dr. Metadon, Alojzius Ihan, Janez Poklukar, vsi odgovorni na ...prikaži več MZ in Nijazu... Se še kdo spomni Tarče-stop za sladkor? 2014 so nabijali, napovedovali trošarino na sladke pijače - rezultat - NIČ-NULA-NADA-ZERO. Zmanjšati je treba sladkor v pijačah!! Ronaldo je naredil 100x več kot vsi prodanci SKUPAJ! Golazen!!! Prekleta!!!

  • zdrej 14:53 22.junij 2021.

    Samo jamranje odgovornih, namesto da "iščejo rešitve". Težki časi imajo potencial izboljšanja stvari. Naj ti strokovnjaki pripomorejo k temu, da bo več gibanja pri mladih. Z dobro naštudiranimi programi se to da v OŠ in SŠ narediti. Pa to, koliko ...prikaži večo se je zgubilo, se bo večji del vrnil v enakem času, kot se je zgubilo ob dobrem planu in izvedbi takih programov. Ti programi morajo potem nekako ostati.

  • Avatar erof
    erof 10:44 23.junij 2021.

    jA IN KAJ KRIVITE OTROKE Z PRSTOM POKAŽITE NA KRIVCE VLADO IN NESPOSOBNO STROKO

  • miho 13:42 22.junij 2021.

    Mene samo zanima, ali so res pred 40 leti, ko sem se jaz rodil, priporočali, da otroci čim več gledajo televizijo? Mene mati nikakor ni spravila pred tv, sem se mu upiral na vse kriplje, ker sem bil raje z ...prikaži več vrstniki zunaj. Danes pa berem, kako otroci raje sedijo pred TV kot da bi šli ven, kar pa je žalostno.Sprašujem se, če je bila cela naša generacija napačno vzgojena, da je tv nekaj dobrega in zdaj, ko se ve, da temu ni tako, to, kar se je naučila v mladosti, podzavestno prenaša na otroke...

  • vera23 14:33 22.junij 2021.

    Po mojem videnju smo bili vsi, otroci in odrasli, brezkompromisno žrtvovani s strani politike in zdravstvene "stroke" z enim samim namenom - demoralizirati ljudi do te mere, da se bodo pripravljeni prostovoljno spremeniti v poskusne zajce za neko novo, nepreverjeno ...prikaži večo cepivo, za katerega samo ozek krog ljudi dejansko ve, kakšne posledice prinaša => kakšen je končni cilj. Kolateralna škoda splošni ni pomembna za politični vrh in tudi odnehati ne misli, to se vidi že po napovedih (planih) za jesen.

  • lada 17:50 22.junij 2021.

    pod komunizmom ni bilo debelih, ker ni bilo kaj jest, če si pa šel do meje pa šus u bućo in si imel u bući jederno Evropo za zmiri !

  • labinje 14:53 22.junij 2021.

    Sodeč po komentarijih se nekatirim že kisa odvročine.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.