Avto
136 ogledov

Šole voženj že prodajajo izpitna vprašanja

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ficrazom 09:41 14.november 2014.

    Nihče nobenega ne sili, da gre delat izpit za avto. Ostanite doma, če vam pogoji ne ustrezajo.

  • Lavdan 08:34 14.november 2014.

    Tebi se vidi, da imaš svojega šoferja.Tudi diplomirat boš moral vsakih pet let, ker si sigurno že vse pozabil.

  • Neprilagojen 09:56 14.november 2014.

    Lavdan, Nimam šoferja, pa bi mi pasalo. 20 let vozniško dovoljenje nikoli kaznovan, a vseeno sem prevozil preko 500.000 km. Prav tako sem diplomiran in to bi bila dobra ideja, da bi se tudi diplome obnavljale na neko obdobje, ker ...prikaži več opažam, da nekateri si ne zaslužijo diplome...

  • Neprilagojen 07:46 14.november 2014.

    Kakšni slabiči ste tisti, ki še pri izpitu za vozniško dovoljenje morate plonkat. S tem dokazujete kako bolani ste v svoji glavi. In to se marsikdaj vidi po obnašanju na cesti. Predlagam, da se še bolj zaostrijo izpitni pogoji in ...prikaži več naj se uvede periodično preverjanje teoretičnega in praktičnega znanja na 5 let. Ter uzakonit ničelno toleranco alkohola in psiho aktivnih substanc.

  • se_eden 12:51 14.november 2014.

    je že kar nekaj časa kar sem naredil vozniški in že takrat sem se ločil od večine, ki so se za izpit pripravljali s testnimi izpitnimi polami. sam sem se učil iz ZTVCP. če še kdo ve kaj je to. ...prikaži več in pa en predlog. nujno bi bilo potrebno uvesti dodatno kategorijo za vse voznike kombijev, ki to delo opravljajo poklicno. velika večina ne obvlada svojega vozila. nimajo občutka o širini, da ne govorim o spretnosti vožnje vzvratno z ogledali...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.