Slovenija
37517 ogledov

"Sosed dobil gradbeno dovoljenje za hišo, ki je na mojem!"

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 08:16 08.oktober 2019.

    Poišči pravega odvetnika in zadeva bo urejena. Ali pa prodaj hišo družini Romov !

    • kapibara1 11:32 08.oktober 2019.

      Ne ščuvaj na neko zlobo.. Moral bi valda ja obstaja kaka dobra volja, za rešitev problema.. To prvo.. potlej tožarjenje- S sosedom ne smeš bit skregan !! S žlahto lahko !!

  • Albatroz 10:28 08.oktober 2019.

    Moj sosed si je v razno hišo naredil preko moje parcele vodovod čeprav je že imel narejenega na svojem pa si nemorem nič druga kot da se zakreditiram da ga lahko grem tožim in še ni ziher da bom kaj ...prikaži več dosegel ker sedaj njega zakon ščititi, zato ker sem jaz bil na morju ko je to izvajal in mu nisem preprečil.

    • kapibara1 11:30 08.oktober 2019.

      Pa postavi na tresi njegovega vodovoda- na tvoji parceli greznico.. Kaj pa dobri medsosedcki odnosi ?? Vedno jih eden zaserje.. Sem imel srečo, da je ob nakupu obstajal pipirček, z dogovorom bivših lastnikov, obvezujeoč za vese bodoče lastnike..

    • Avatar Leon
      Leon 13:20 08.oktober 2019.

      V banana državah vlada vladavina opic ! Torej napad je najboljša obramba .

    • Albatroz 13:52 08.oktober 2019.

      Če koli kak poškodujem ali pa prestavim njegovo cev sem v kazenskem postopku ker posegam v njegovo lastnino (cev)

    • Avatar Leon
      Leon 14:30 08.oktober 2019.

      Albatroz ....zakaj takoj obupaš ? Pokliči profesionalce ,ki se s tem ukvarjajo .

    • Albatroz 16:24 08.oktober 2019.

      Ti profesionalci stanejo 500€ in + samo za nasvet

  • maresem 06:44 08.oktober 2019.

    V Butalah se to ne bi zgodilo, v Sloveniji pa z lahkoto. Smo banana država.

  • Avatar Marjan Ješovnik
    Marjan Ješovnik 16:01 08.oktober 2019.

    Nimaš besed, kakšno državo so nam naredili tile naši vsemogočni politiki.

  • ode 18:59 08.oktober 2019.

    V Občini Moravče - to je tam, kjer kraljuje Milan Balažič, je brat občinskega uslužbenca zgradil hišo, ki je polovico stoji na zemljišču, ki je v lasti Občine Moravče.

    • jakec1575 22:03 08.oktober 2019.

      prijavi ga inspekciji. vodjo postopka na uE pa nacelniku.

  • Avatar Maja Kajza
    marelica 20:11 10.oktober 2019.

    tudi meni se je dogodilo da je na moji parceli sosed postavil garazo in stanovanje nad garazo...ker sama nisem imela namena zidat sosed pa je hotel razsirit hiso je to brez moje vednosti storil. po desetih letih ko sem se ...prikaži več vrnila iz tujine sva se dogovorila da mu 200m2 pprodam in stvar urejena.

  • Avatar Sofitemka
    Sofitemka 00:57 09.oktober 2019.

    Ne veste, kje najti žensko za eno noč? Pridite >>> www.Bredhot.Com

    • satir 10:46 09.oktober 2019.

      Vemo Sofitemka, vemo .... doma, če je nimaš pa povsod naokoli, mlade sploh ne porajtajo kam si jo povabil, kaj je počela, saj so ves čas na tablici telefončku, le prav je da paziš, saj ne bo vedela niti kako ...prikaži več je zanosila.... Halo! skrbnik !! Kako skrbite za zastonj oglaševanje? Če napišem neprimeren komentar me boste izbrisali, če pa oglašujem prostitucijo, jutri bodo ponujali droge in orožje, je pa OK? Očitno vam plačajo!!

  • satir 10:42 09.oktober 2019.

    Tipično slovensko butasto razmišljanje. Podrl je svoj objekt in ga hotel narediti na novo. Če bi se pozanimal, bi lahko vedel prvič: da ne more rušiti brez gradbenega dovoljenja in niti ne graditi... ker pa je podrl brez nič ima ...prikaži več kar ima. Ima pa srečo da se je zakonodaja menjala. In ker se mu je sfižilo, potem je pa potrebno svojega soseda dribljat... Tipično sklovensko. res smo tapravi. In še to, da rešitev išče pri advokatu ne pa pri gradbincu ali geodetu... res fajn, da te še oskubijo denarja.

    • uporabnik123 11:29 09.oktober 2019.

      V članku sicer ni izrecno napisano ampak rušenje je bilo izvedeno s pravnomočnim gradbenim dovoljenjem.

  • sam50 13:48 09.oktober 2019.

    Malo čudno je kar podreti zgradbo staro malo čez pol stoletja,razen,če je zaradi načina gradnje (dvojček) prišlo do spora med sosedi (verjetno bližjimi sorodniki) in sedaj vik in krik zaradi 15 cm debeline zidu,ki si ga lasti "porušeni" lastnik in ...prikaži večn je tudi na njegovih 15cm široke lastnine nadgrajena še ena etaža....

  • Avatar vec
    vec 21:21 08.oktober 2019.

    Moj sosed cca 300m od mene, ni zgradil nič na črno, njegov objekt ni na moji zemlji oz je daleč stran, res pa je da ne kosi redno ob moji meji z svoje strani, ZAto pa njegova žena pride dostikrat ...prikaži več na obisk, in sva zelo dobra prijatelja, tako da tisto šavje bom že prenesel, njeno je pa obrito do nule kot pri mladih. Tko da res se nima smisla kregat, se vse poplača nekako.

    • kapibara1 13:23 10.oktober 2019.

      Potrebno je redno "britje", drugače se ponovno zaraste.. :-) :-)

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 06:42 08.oktober 2019.

    Plačaj pod mizo,pa boš mel.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.