Magazin /magazin/film-glasba-tv
14424 ogledov

Sovraštvo v The Biggest Loser: Tako je udrihal po sotekmovalcih

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • wingspan15 14:31 06.januar 2018.

    Ne rečem, da je bil Boštjan neka perla, vendar tak manipulator kot je Indira, ga pa v tem shovu ni. Na kako prefinjen način je poskušala Iztoka in Bojana prepalamuditi, da bi vrgli ven Aleksandra, da bi ostala Mojca, ker ...prikaži več bi ona potem imela lažje delo za naskok na glavno nagrado. Ženska ima res zelo slab značaj. Sicer pa mislim, da je sama oddaja res slabo sporočilo vsem tistim, ki bi radi shujšali.

  • mph 12:52 06.januar 2018.

    Od žalosti se bodo zdaj vsi zredili po 3x, ko pridejo ven. :-) V glavnem bedarija od showa, sploh ne vem kako sem zašel sem. Še najboljši in najhitrejši način za kontrolo prehrane je pa keto prehrana, tudi edina trajno ...prikaži več delujoča. Moraš pa bit kot povsod DOSLEDEN, brez tega pa pač ni rezultatov.

  • Avatar mike1968
    mike1968 12:58 06.januar 2018.

    No zdaj pa je pokazal svoj pravi obraz...HINKO

  • maresem 13:07 06.januar 2018.

    Pravi pezde je dobil brco v rit. Naj se zdaj malo pogleda v ogledalo in se posluša...

  • mihatirs 19:04 06.januar 2018.

    enim še kar ni jasno da je to šov...in to da so tako zmanjšali vnos kalorij na koncu za vstop v finale je bilo za pričakovati...je pa res, da 3/4 se jih bo zredilo nazaj, ker ni realno da toliko ...prikaži več treniraš in tako malo ješ...medtem ko 1/4 od njih mislim da bo ostala na tej "idealni" teži-bo pa borba cel lajf...treba spremenit način življenja...lep dokaz je Robi, ki sedaj redno trenira in to je to...kljub temu si kdaj pa kdaj še vedno privoščiš pregrehe...samo ne vsak dan 3x!

  • Tomii Tomo 06:41 07.januar 2018.

    Kaj je narobe da je resnico povedal o neki naduvani bosanki ki ženske tekmovalke okol prsta obrača, še posebej rojakinjo Sabino in kmečko dekle Mojco, taprave skupaj za kebab veselico.

  • berto 15:55 06.januar 2018.

    najbolj verjetno je član SSDS me pa zanima če obstaja šov kako se porediti

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.