Avto /avto/dosje-avto
17155 ogledov

PRIMA test: kateri je ta hip najboljši kompaktni SUV pri nas?

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • andrejcek6 19:04 13.november 2022.

    Pred časom je Autogefuel https://youtu.be/QXlsVacjQAQ primerjalni test med Hyundai Tucson in VW Tiguan...in je v skoraj v vseh segmentih zmagal VW. Tudi sam sem pred nakupom testiral oba oz. še Toyoto RAV4, Škodo Karoq... Po vgrajenih materialih, kvaliteti izdelave in ...prikaži več in voznih lastnostih....me je preprical VW Tiguan.... Glede odlocitve o nakupu VW Tiguana mi ni zal. Voznja, kvaliteta materialov ter ergonomija je po moje med najboljsimi v segmentu.

    • jakec1575 21:12 13.november 2022.

      ne poznam lastnika tuscona, ki bi imel avto na servisih. tudi zato so rabljeni dragi in ohranjajo vrednost. Za vw tega nemoremo trditi. Ko rabis avto in je na avtovleki...

  • rd2dmk2 08:38 13.november 2022.

    razen seat atece in delno tuscona so delovna mesta voznika katastrofa,nekje so nekateri gumbi in signalne lučke skrite v nekih vdolbinah in pod "balkoni" da ne vem zakaj so jih sploh dali v kabino, čist vseeno bi bilo če bi ...prikaži več bile v motornem delu. tolk o avtih za dons.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.