Slovenija
17823 ogledov

Zelo verjetno boste tarča takih prevar

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zdrej 09:28 25.december 2022.

    V takih primerih napišem neveljavne podatke. Pa naj delajo sizifovo delo.

    • robi2107 10:34 25.december 2022.

      Tudi jaz sem jih enkrat nekaj cajta vlekel za jajca, pošiljal fejk swift potrdila, fejk bančne izpiske. PDF se da z lahkoto manipulirat.

  • munja 10:02 25.december 2022.

    Še vedno ne razumem, da so ljudje kljub nenehnim obvestilom še vedno tako naivni.

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 10:15 25.december 2022.

      Ne berejo vsi novic ,obvestil pa nihče ne pošilja

    • lojs 18:20 25.december 2022.

      munja, obvestilo pride ali pa ne, oz. jasno z zamikom, le kdo te bo o vsakem sranju obveščal ... kot pravim, marsikdo je v znanju prekratek in če nimaš niti osnov, si težko sam pomagaš, in odkar ima vsak smarta ...prikaži veča in FB, trosi osebne podatke na veliko, zato pa je tolko natege in smeti

  • Grof 17:33 25.december 2022.

    Mene je pa nategnil GENi, od februarja me nategujejo, plačal avans za sončno elektrarno, delna samooskrba, pokasirali 80% investicije, do DANES pa ne duha ne sluha od njih, čakam, da bo Golob kaj več povedal, sedaj ko je v preizkavi, ...prikaži več februarja je še lomastil po GENi - ju, zabarikirali so se, nikakor ne prideš do njih, ….

    • lojs 18:12 25.december 2022.

      ta fotovoltaika je itak velik nateg, sej ne rečem, ja daje štrom, ampak poleti in ko je sonce, sicer je pa to daleč od samooskrbe, razen če nabaviš za cel kevder akumulatorjev ... bedarija

  • robi2107 10:46 25.december 2022.

    Par dni nazaj me je hotela ena budala nategniti, da hoče od mene kupiti nekaj, kar imam na bolhi, da bo to odpeljal DHL, ki bo prinesel denar v kuverti, jaz pa moram plačati neko zavarovanje 50€. Očitno SLO nategun, ...prikaži več ker mi je, ko sem rekel, da sem siromak in da nimam, svetoval, da naj grem na pumpo po nek paykajpavem. Poslal mi je fotko tega pildka, ki je bil izdan nekje v MS. Šw celo nekaj je grozil, da je on že "vplačal kupnino" in da me bo prijavil. Ko sem rekel, da sem prevaro prijavil

    • robi2107 10:48 25.december 2022.

      policiji kot poskus spletne prevare, se je na brzino pobral z msn. Sem ga res hotel prijaviti, pa žena noče, ker je ona dala oglas na svoj profil.

  • Soljatar 15:41 25.december 2022.

    ma koga brigajo prevare, važno je, da je danes božič.

  • Soljatar 15:42 25.december 2022.

    Nebeški Oče je poslal svojega Sina, Jezusa Kristusa, da bi trpel za grehe vseh, ki bomo živeli na zemlji, da bomo lahko prejeli odpuščanje.

  • lojs 16:03 25.december 2022.

    prav je, da se obvešča o teh prevarah, čeprav bi pa marsikomu priporočal kakšne osnove sprejemanja pošte oz. obiskovanje web strani , da ne govorimo še o vsem ostalim ... nabavijo si vse mogoče škatlice, medtem ko za znanje ni ...prikaži več časa, še manj pa denarja, to je pa že predrago

  • robi2107 10:40 25.december 2022.

    Res je treba bit glup, da nasedeš na njihove finte. Njihovo "dokumentacijo" se da preverit tako, da sliko vneseš v image search. In potem vidiš, da se kufer, poln denarja, ki naj bi ga dobil, pojavlja povsod po netu. Ali ...prikaži več pa slika pasoša, kjer je ocitno nalimana druga fotka, podatki v vrstici za strojno branje pa se sploh ne ujemajo s tem, kar prevatant zatrjuje. Največkrat gre za totalen diletantizem.

  • Toma 08:57 25.december 2022.

    Nategnila me je edino ”prijateljica”. Za internetne sem mnogo premoder, tudi če s slovenske številke pokliče Indijec kao iz MS ;-)

    • Toma 09:38 25.december 2022.

      A tebe so pa na suho ;-) HA-HA-HA!

    • robi2107 15:34 25.december 2022.

      Mail in stevilko se da pofejkat. Mail zastonj, številka je pa plačljiva. Sem si pred časom privoščil frenda, češ da sem davkarija in da naj predloži papirje, ker na črno oddaja. Lahko si izmisliš katerikoli mail naslov, ki ti pade ...prikaži več na pamet. Obstaja tudi kup strani, kjer dobiš mail za krajši čas za razne registracije, da ne daješ svojega pravega maila. S teh naslovov se ne da pošiljati, lahko pa gor prejmeš potrditveni mail.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.