Magazin
242 ogledov

Spletni komentatorji kritični do Jeleninega obnašanja

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • patron 10:04 29.april 2016.

    jes, baba je naduta, polna sama sebe, debela, bogi njen mož simon, ki se mi zdi zelo v redu fant...tle res nosi ona hlače, široke hlamedtače, oladi, piiiiii...a !!!!!!!!!!!!!!!!!

  • patron 10:05 29.april 2016.

    hlamedrače

  • CAT 11:52 29.april 2016.

    zaradi včerajšnjega obnašanja bi jo morali diskvalificirati...To res ni bilo primerno...res najbolj podla oseba od vseh oddaj dosedaj!!!

  • Zrnec Sasa 13:01 30.april 2016.

    Jelena je sicer neposredna, ampak zelo vase zagledana ošabna in egocentrična oseba, ki deluje zelo antipatično.

  • Janez_53 09:39 29.april 2016.

    Jelena je po mojem mnenju daleč najbolj podla oseba, kar jih je sodelovalo v Masterchefu do sedaj. Nisem še srečal človeka, ki bi bil tako domišljav, aroganten, privoščljiv in tako poln samega sebe! Razen tega pa je letošnja oddaja daleč ...prikaži več pod nivojem, saj si izmišljujejo neumne in nepoštene oteževalne okoliščine za tekmovalce! Če se gredo nekega tekmovanja (za precejšen denar!), bi morali biti pogoji za tekmovalce ENAKI!!! Zdi se mi, da oddaja postaja čedalje bolj podobna Big Brotherju, ki je v resnici poden od podna!

  • stela 14:08 29.april 2016.

    Jelena je res ostra...si pa pri njej na jasnem kaj misli...kar pa za Anko tud slučajno ne velja....mhavka v kotu in se hoče vsem smilt....Darkota vrti okol prsta, da kar res ni....prav ima Jelena...to je šov in vsak mora sam ...prikaži več pokazat kaj zna, ne pa da se šlepa...z Jeleno se strinjajo tud drugi tekmovalci....samo so tiho....ritke....edin Kamala je neki malga rekla.....Upam, da bo Anki kmal spodrsnilo....pač nima tolk znanja kot drugi...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.