Magazin /magazin/vip
58 ogledov

Spregovorila hčerka pokojne medicinske sestre

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 08:34 10.december 2012.

    Pri vsej tragediji pa lešinarski mediji še naprej čakajo na kak kiks iz te družine in vohunijo za otroci na družabnih omrežjih.

  • gormit 10:18 10.december 2012.

    Kakšne psihične težave ??!!!???Ljudje, ali ste res tako primitivni????BILA JE ODSTRANJENA TAKO, KOT PRINCESA DIANA!!!!

  • URIAH HEEP 07:48 10.december 2012.

    Sožalje hčerki.Da pa za smrt sestre stoji kraljeva družina pa sem 99%, ker imajo sedaj že kar tradicijo pospraviti moteče ljudi.

  • mph 08:18 10.december 2012.

    Vsekakor tragičen dogodek in sočustvujem s hčerko in njenimi bližnjimi. Neslana šala, ampak samo to, neslana šala, ki je tragično končala. Očitno je imela pokojna probleme sama s sabo, kajti nihče mi ne bo rekel, da zaradi takih zadev narediš ...prikaži več samomor. Očitno je bil to samo sprožilni dejavnik in mi se zdi se prej kot prav zdaj postavljat pred zid ta dva voditelja.

  • vicvic 09:41 10.december 2012.

    To je dokaz, kam pripelje človeška brezglavost inl akomnost po imenu. Res pa je, da je to izredno zanimiva novica iz dvora.

  • zlatane 15:36 13.december 2012.

    tako, kot so odstranili diano, ker je imela razmerje z muslimanom, in otrok, musliman, ni smel biti polbrat od charlesovih sinov, tako je odstranjena ta sestra. oni na dvoru lahko tudi ubijajo, pa nikomu ništa, jaz pa bi v sloveniji ...prikaži več sedel za umor na primer 30 let, v ameriki na primer pa bi dobil smrtonosno injekcijo. dvor pa lahko res vse

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.