Magazin
3430 ogledov

Nor sprejem za Babyja Lasagno v Zagrebu: tekle so solze

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph2 20:31 12.maj 2024.

    Se povsem strinjam, komisije, večinoma sami glasbeni in drugi faliranci, ki sami niso nič nikoli naredili (so seveda izjeme). Vrhunski komad, nastop, izvedba. Ne mešajmo sem politike. Drugače moram reči, da mi je bil top tudi izraelski komad, pa še kateri.

  • Enzgg4 22:42 12.maj 2024.

    Jebeš to ped-ersko parado kiča in slabega okusa. Po novem pa še hipokrizije. Nekaj, kar je treba absolutno bojkotirat. Problem je, da moram jaz to kot prisilni naročnik enako dvolične TVS preko RTV prispevka plačevati. Naj imajo oni svoj ped-ershow za svoj denar.

  • Luksi 21:53 12.maj 2024.

    Izglasovali so spako. Njihov izbor pa nam da misliti, da so mu morda podobni...

  • Avatar Uroš Fric
    uros8 19:52 12.maj 2024.

    Zame najbolj brezvezna tekmovalna prireditev. Biti prvi, drugi...ali zadnji na tem tekmovanju je samo dokaz, da si bil pripravljen sodelovati na prireditvi, kjer prevladuje kič in pevske sposobnosti niso vredne čisto nič. Vsak, ki tule sodeluje, svoje pomanjkaje glasbeno umetniških ...prikaži večh vrednot dokazuje. Lepih in smiselnih pesmi ni več, očitno je v modi glasbena dekadenca. Pa ne samo glasbena.

  • Kmodri_ 19:18 12.maj 2024.

    Pošljimo jim Paloma robčke! Pussyi!

  • Avatar Antikrist6
    Antikrist6 19:26 12.maj 2024.

    Kakšna huda krivica se Hrčkom godi, hehehe!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.