Svet
10904 ogledov

Srb meni nič tebi nič stopil iz avta in nokavtiral 73-letnika na kolesu

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jozicamurn 13:05 31.maj 2018.

    In to ste podali pod rubriko "Slovenija", nekdo hoče s provokacijo očitno očrniti vse Srbe in da imajo sedaj Srbi plan Velike Srbije ali kaj, neverjetno kaj se dogaja pred volitvami, vidim pa kdo nas vodi, kmalu bomo šeriat očitno. ...prikaži več 73 letnika bi pa tale pajac lahko pustil pri miru in mu samo s kakšnim povišanim tonom povedal svoje, verjetnost poškodb pri starejših letih je zelo visoka in višja kot pa pri mladih. Ko bo ta živčko star, me zanima kaj bi si mislil o tem, ko bi tudi on dobil svoje.

  • Gandolf 10:49 31.maj 2018.

    Da vas ni sram! V rubriko SLOVENIJA daste novico iz tujine" Balkana"

  • mph 10:47 31.maj 2018.

    Zakaj ste glede na povedano v VSEBINI članka dali v naslov "meni nič tebi nič" in še poudarili, da je Srb? Da vas ni sram. Ni prav naredil, čeprav si je po opisanem točno to zaslužil.

  • alen04 13:44 31.maj 2018.

    Sram vas je lahko Zurnal, da tole objavljate pod naslovom Slovenija.

  • Snežinko 13:41 31.maj 2018.

    Če bi bilo tole pri nas bi najbolj na=bal lastnik video kamere, ker snema javno površino, kar se po našem zakonu pač ne sme...

  • Žurnalček 11:07 03.junij 2018.

    Tale južni brat od novinarja , oćčitno ne pozna slogana -meni nič, tebi nič - , ker če bi ga ne bi napisal tako trapastega naslova, ki ga sam v nadaljevanju popljuva !

  • Tadej 15:55 31.maj 2018.

    Pa koga zanima cefur, ki je v otrostvu padel na glavo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.