Svet
3717 ogledov

Srbi na nogah, prepovedali bi dve televiziji

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 23:30 05.maj 2023.

    Prepovedati šove poneumljanja tudi na naših komercijalkah. POP tv pa, celo oglašuje in prenaša WTF borilne veščine kot, šport. Lepo prosim gospod Čakarmiš rabite morda ogledalo svojega medija..

    • Dacho 08:00 06.maj 2023.

      Kako si že odgovoril nekomu: "... nekateri pač ne boste nokoli odrasli.."! In kar ne želiš gledati, pač ne gledaš! Einfunk, bi rekli na Štajerskem!!!

  • rd2dmk2 07:43 06.maj 2023.

    saj niso samo risanke, vsa filmska industrija sloni na nasilju. razen wall-e še nisem srečal risanke, kjer ne bi vsaj enga ubil, pa magari zmaja al pa čarovnico. da o filmih sploh ne govorim. pa igrice računalniške, razen tetrisa ni ...prikaži več ničesar kar ne bi pobijalo kar koli leze in grem od pacmana naprej. in mladina sedaj misli da ima on in vsi okoli nešteto življenj. resetiramo in relodamo in gremo dalje. kdaj boste tem izrodkom človeštva lahko dopovedali da ko umreš, ni ničesar več nikoli več.

  • Dacho 07:55 06.maj 2023.

    Prvo je potrebno staršem vrniti vse pravice in vso odgovornost ter orodja za vzgojo lastnih otrok, ki jo je permisivna vzgoja, ki jo tako vehementno zagovarja ena politična opcija, popolnoma odvzela! Nikakor ne bom dovolil, da možgane mojih otrok in ...prikaži več vnukov perejo z novodobnim showi, kot tudi še bolj škodljivimi družinskimi in seksualnimi kategorijami! Pa z vsem spoštovanjem do drugačnosti, a samo do mojega praga človekovih pravic, ne pa da me in nas stalno posiljujejo z drugačnostjo!

  • Toma 22:25 05.maj 2023.

    Nam so pa pred 40-imi leti prepovedali Toma in Jerrija! Vse pravljice vsebujejo nasilje - PREPOVEDAT!

    • Ender3 23:26 05.maj 2023.

      Toma nekateri pač ne boste nokoli odrasli..

    • Avatar NickMason
      NickMason 17:37 06.maj 2023.

      Tako kot je mamica tožila ,da se mora - A je to- risanka ukinit,ker otrok doma delal neumnosti 😂😂😂

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.