Šport /sport/zimski-sporti
49365 ogledov

Srce parajoč spis trinajstletnega skakalca

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 277e7e0798e154efbedb78510b05597587d206c4 16:56 13.december 2020.

    Žal mi je za fanta. Naj črpa moč in nalašč premaga njihove. Je pa pokazatelj sistema v celotni organizaciji. Šef se ne sme izogniti odgovornosti, njegova je najvišja in je lahko odločilna za izboljšanje razmer in skozi njih rezultatov.

  • Žurnalček 18:25 13.december 2020.

    To je pa tako če trener reprezentance trenira še svoje v klubu ! Če ga ne bi bilo sram , bi peljal samo svoje iz kluba , pa je prisiljen vzeti seboj tudi tiste , ki imajo boljše rezultate od ...prikaži več "njegovih" ! Ker mu pa potem ne nusi pomoči , je ta skakalec slabši od "njegovih" in se potem poleg vsega še dela pametnega na Zvezi , kot " saj sem vam rekel , da ta ni psihično pripravljen za mednaodna tekmovanja " Bagra vseh bager , samo po svetu hodijo in zganjajo hoštapleraj !

  • radsemastimzmesom 17:55 13.december 2020.

    Mladega Jašo izključit iz reprezentance!! /sarcasm off Stare gnide so se zaredile v vseh sporah našega življenja, kjer cuzajo naš denar in se izživljajo nad mlajšimi in šibkejšimi. Fuj vas bodi smučarska zveza, prasci!

  • Frane_Kavčič 16:29 14.december 2020.

    Kot kaže v Sloveniji niti prdnit ne moreš več, ne da bi te nekdo obtožil, da je to bilo politično dejanje. :)) Alo folk, mulc bi rad samo skakal in dosegal dobre rezultate. In, jebela, če 4. mesto v Evropi ...prikaži več ni dovolj, da ti trener uštima smuči, ne vem, kaj potem je?! Kar pa se njegove slovnice tiče - najprej se je treba vprašat, o čem sploh govori ta prispevek, o pismenosti šolarjev ali o slabih razmerah v naši smučariji. Potem pa na dile po SVOJE stare zvezke slovenščine iz 5., 6. razreda.

  • 06d458670ee8614e2c71cd167c34ffd47e2911e7 07:33 14.december 2020.

    Se mi jetko strgalo srce,da sem moral pod nujno na operacijo,ampak ne zarad zapisa,zarad slovnice,se mi trga srca.Mulc 13.let pa nepismen,to je posledica šolanja na daljavo!Simona spizdi čimprej!!

    • Waltter 11:39 14.december 2020.

      pa ti dejansko nisi normalen? to leto je bilo samo solanje na daljavo, pisat in brat pa ze zna od prvega razreda. To je posledica neintelegentnih starsev, ki se s svojim otrokom nimajo prav nicesar pametnega za pogovarjat. Besednega zaklada ...prikaži več dejansko sploh nima. Ce se ne bodo vzeli starsi in otrok malo v roke bo tako koncal kakor Peterka .... s to razliko brez nekih rezultatov

  • Anton Fänrich 21:37 13.december 2020.

    Tole je spis trinajstletnika,ocenjen z odlično?😏

    • Žurnalček 14:07 14.december 2020.

      Se ti zavedaš psihičnega pritiska , ko takole daješ na papir nekaj , kar te je strašansko prizadelo ! Verjetno je takšna nepravica bila do sedaj največji šok na njegovo psiho do sedaj , zato čitaj rečeno in ne pravopis !

  • jezero 06:37 14.december 2020.

    Še sledilca naj mu namestijo na telefon!

  • Waltter 11:42 14.december 2020.

    No on bi naj bil v 7 razredu ali 8 po novem. Tukaj bi nekako ze moral imeti besedni zaklad. Pismo ki ga je napisal je popolna katastrofa, zanimivo bi bilo sploh preverit kako komunicirajo ti mladostniki. V pismu imas ...prikaži več obcutek da se sam sebe ne pozna, ni mu prakticno nic jasno. Da ni nekako razgledan za svoja leta so krivi starsi, da pa slovnice nekako ne obvlada pa bi bilo potrebno malo uciteljico splovenscine vprasat po zdravju.

  • bogdan76 18:17 13.december 2020.

    TUDI TO JE SLOVENIJA IN ŠEIMAMO ZAGOVORNIKE BIVŠEGA REŽIMA TUSO REZULTATI.

    • anty 21:12 13.december 2020.

      Verjetno se je treba belim zahvalit, da je Čater danes zmagal.

    • Žurnalček 14:00 14.december 2020.

      Sem teb že svetoval , da se oglasi v Polju ?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.