Zdravje /zdravje/otrok
53 ogledov

"Srce se jim lahko nenadoma ustavi"

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 13:53 18.avgust 2016.

    Slovenci smo z dobrodelstvom in prostovoljstvom že večkrat dokazali ,da imamo razumevanje in srce ,žal pa nam je zmanjkalo denarja ! Vse to je pripomoglo k socialnemu miru . Predlagam,da se posamezniki potrebni pomoči obrnejo kar na poslance pred parlamentom ...prikaži večm ! Vse zakone oni sprejemajo v našem imenu. Na koncu koncev ,če je denar za begunce ,potem mora biti tudi za nas domorodce .

  • Božidar Dinič 16:18 17.avgust 2016.

    več zaupanja v boga in goreča molitev in naj jim angeli stojijo ob strani aleluja

  • mph 18:49 17.avgust 2016.

    Misliš zupanje v boga, ki je pobil vse prvo rojene otroke v Egiptu, tega obsedenega boga, ki je naredil genocid z vesoljnim potopom? A mislimo na istega boga?

  • mph 18:50 17.avgust 2016.

    Morda malce neumestno vprašanje, ampak malce nenavadno, če niso ravno trojčki, da imajo vsi okvaro. Lahko iz tega morda sklepamo, da gre za genetsko okvaro? V tem primeru me zanima, če je bila seznanjena dotična s tem, kaj pomeni nova nosečnost?

  • mph 23:33 17.avgust 2016.

    Ne skrbi za moje Eure, med drugim sem še vsako položnico od Unicefa, RK, ... ali kogarkoli plačal. Verska slepota je vir večine zla na tem planetu, pa je mislil slabo ali dobro. Kot pravijo, pot v pekel je tlakovana z dobrimi nameni.

  • Avatar Leon
    Leon 13:56 18.avgust 2016.

    jozekD................pamalslovnicetinebiskodiloponoviti ................

  • ojla 18:42 18.avgust 2016.

    Za domorodce je pri nas slabo poskrbljeno ; ker se sramujemo svoje revščine in smo tiho.Država ima več posluha za vse druge prisklednike. Slovenci hvala vam, ker vam tudi domači človek nekaj pomeni.

  • allstarr111 20:27 17.avgust 2016.

    mah nehi bluzit, sej človk ni nč slabga mislu, mooče bi raje ti kak eur doniral pa blo prec bolš počutje :)

  • Avatar Leon
    Leon 13:55 18.avgust 2016.

    ....pamalslovnicetinebiskodiloponoviti ................

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.