Svet
13192 ogledov

Sredi noči poklical iz mrtvašnice: "Govorim s policijo? Zaklenjen sem!"

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Idioti 11:47 18.april 2024.

    Sem oddal priporočilo , da vse sile usmerijo na kamp Francoske tujske legije , tiste , ki jo je fukać kadavrov poslal . Joj k bodo zbrisan z zemleljskega obličja , vsi naenkrat , to bo stoka in joka za "kriminalci "

  • Idioti 12:48 16.april 2024.

    A je vojne v UA konec ali samo zmaguje tisti , ki vam ni všeč ! Živela majka Rusija in car Slovanov Putin ! Dol z Plavo in Belo gardo , znanimi slovenskimi izdajalci !

    • SlavkoKrizman 13:07 16.april 2024.

      In kaj ima tvoj komentar skupnega s člankom?

    • sandi76 13:57 16.april 2024.

      Človek, pozabil si vzeti zdravila !

    • Ender3 15:21 16.april 2024.

      Idioti👍 če že ne drugega je to dobra provokacija za občutljive posameznike..

    • luccifer 17:00 16.april 2024.

      Ljudje, ne sekirajte se, to je moj prijatelj ender3, v kleti se ga je mal preveč nažru mešal je vse od vina, piva, šnopsa, še cvetlično vodo je stolkel dol iz naših rož katere smo dobili v dar od našega ...prikaži več vodje Janeza Ivana JANŠE, Danes je že v dobrem stanju, ga že žeremo naprej.

    • munja 19:24 16.april 2024.

      ha, ha, luccifer, pa še res je!! Endrek3 je prišel na svoj račun, saj je fanatično obseden z JJ.

    • Idioti 17:19 17.april 2024.

      Kaj niste opazil ,vi ki vse veste, da ni nobenega članka o vojni z RF! Če mislite da se nič ne dogaja , se prekleto motite , ker se UA lomi pod udarci RF. Namerno sem na vse članke v ...prikaži več skupini SVET dodal to , ker provociram to pa moram ker sem Ruski vohun , po nalogu poštenosti do samega sebe in pravičnosti v tej vojni . Ni novica , pa je 2 brigade izpisane iz vojne evidence UA , na dan 350 mrtvih , na 3 dni ena brigada, 5 leopardov včeraj uničenih,3 AMX ,1 777, 75 mrtvih samo na eni točki fronte

    • Idioti 17:26 17.april 2024.

      Slovenski fanje pa upam da so informirani o tistem žalostnem trenutku : DOBERDOB , SLOVENSKIH FANTOV GROB !! Le glejte plačanci , da ne boste tam naleteli na svoj Doberdob kajti zgleda , da vam SLO politika intenzivno pomaga njega iskati po UA !

    • Idioti 11:42 18.april 2024.

      Oprostite moji skromnosti , 8 LEOPARDOV je bilo uničenih in ne 5 . samo na enem delu fronte . Se opravičujem za dezinformacijo . Ni bila namerna .

  • Idioti 17:11 17.april 2024.

    Rusija formira armijo Sever 100.000 v 3 korpusih vsaka z oklepno mehanizirano brigado ki bo v danem momentu 10-20 dni udarila s tremi klini iz Belgoroda in bo pregazila obrambno črto UA s prodorom v globino do 40km . Harkov ...prikaži večv bodo te enote obšle in ga prepustile Čečenom in Wagneru , ki bo samo zavaroval Harkov , glavnina bo šla pa naprej na Kiev , ko bo popolnila zaloge . Skratka vojne zna biti konec že poleti oz. jeseni , ko bodo enote RF pred Kievim

  • Idioti 17:10 17.april 2024.

    Russia is forming an Army North of 100,000 in 3 corps each with an armored mechanized brigade that will strike with three wedges from Belgorod in a given moment for 10-20 days and will overrun the defensive line of the ...prikaži več UA by penetrating to a depth of up to 40 km. These units will bypass Kharkov and leave it to the Chechens and Wagner, who will only secure Kharkov, and the main body will move on to Kiev when it completes its supplies. In short, the war may end already in the summer or in the fall

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.