Šport /sport/zimski-sporti
31 ogledov

''Sredi proge ne vem, kje imam palico!?''

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Irena Volk 18:38 07.februar 2017.

    Bravo, sprehajalec. Ena in edina, Tina!

  • Avatar roksa
    roksa 18:50 07.februar 2017.

    Pa kaj se vam rola....Tina je preteklost...pozabite na njo!!!!!

  • sprehajalec 22:45 07.februar 2017.

    Saj zato, ker je sedanjost brez Tine bolj črna, se nam rola....

  • MihaMB 18:14 07.februar 2017.

    Veš kak pravimo v Mariboru? Ne veš? Domov si jo pelaj...jebala te Tina..

  • Ferluci 12:45 13.februar 2017.

    toros, očitno ta komentar pišeš samo zaradi sebe in zase. Samo tebi nekaj pomeni, ostali se samo smejimo tvoji vaški zaplankanosti.

  • sprehajalec 19:15 08.februar 2017.

    Tebi je jasno, tudi smisel športa je, da tebi kaj pade v žep. Tako, da je enaka zgodba s Prevci pa tudi s kakšnim posnetim filmom. Ker ne meni ne tebi ne pade nič v žep od Prevcev, je ...prikaži več najbolje da jih ukinemo, ali pa naj nehajo nositi embleme in napise Slovenija. Šteje le tisto, kar kapne tebi v žep, tukaj ti dam prav.

  • sprehajalec 18:24 07.februar 2017.

    Z veseljem jo peljem domov. Pa z veseljem bi, na kar namiguješ. Pa dvomim da bo prišlo do tega.Ker omenjaš Maribor, se ti pa lahko oddolžim z nasvetom, pa slišim, da se novi Štajerci tam sprehajajo, iz Sudana. Veš ...prikaži več kak ti pravim, domov si ga vzemi, pa si naredi večer..

  • sprehajalec 17:36 07.februar 2017.

    Veličina Tine je bila ravno v tem, da je znala dati vse najboljše od sebe ravno takrat, ko je bilo to najbolj potrebno. Peter Prevc je še takšen, potem pa me spomin počasi že zapušča. Ne mislim enega velikega tekmovanja, ...prikaži več temveč da si serijski zmagovalec na pomembnih tekmovanjih.Slovenceljnu je to takšna znanstvena fantastika, da ni dojel tega daru, ki ga ima le redkokateri športnik in oseba in je pljuval po Tini, ob prvi priliki, ki se je pokazala. Ta dar in posledično medalje v serijah na olimpijadah in svetovnih prvenstvih daleč odtehta morda športnikove muhe in posebnosti, tudi če so. Slovencelj je pa v Tini iskal le to, da mu mora biti enaka, torej "naša". Njene veličine pa itak ni dojel.

  • toros 15:20 08.februar 2017.

    Moja sedanjost brez Tine je popolnoma enaka kot preteklost s Tino. Sem lahko vesel zanjo, za kar je dosegla ampak izključno zase. Zame ni naredila popolnoma nič. V žep mi ni padel niti cent zaradi njenih zmag, prav tako mi ...prikaži več niso nikjer ne doma ne v tujini dali kakšnih popustov zato ker sem slovenec tako kot Tina. Resno ne razumem ko nekdo reče "koliko je naredila za Slovenijo" . . . naredila kaj? Kar je naredila je naredila zase, za svoj tekoči račun, za svoje želje in ambicije itd. in to je tudi vse, samo ne vem kako nekaterim to ni jasno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.