Magazin /magazin/vip
29 ogledov

Stanje Angeline Jolie zaskrbljujoče

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • matermila 10:09 12.oktober 2016.

    Pokveka,kostur.

  • supreme 11:32 12.oktober 2016.

    ne razumem...... se hoče ločit pa se ne spopada z ločitvijo najbolje ??

  • satir 15:03 13.oktober 2016.

    je šla "uon szi" glave bi rekli v štoriji... jaz pravim kar seješ to žanješ in baba se mi prav nič ne smili... prevzetnost, napuh, ošabnost, samovšečnost, snobizem, materializem, hudobija.... ja kateremu oslu pa bi se dalo zdržat z njo, ...prikaži več al je enak kot ona al pa je res osel.

  • mph 11:10 12.oktober 2016.

    Mene bistveno bolj skrbi (če lahko rečemo) za NJENE žrtve, otroka in moža, ki morajo to norico prenašat.

  • mph 13:52 12.oktober 2016.

    Verjetno je pričakovala, da bo šlo gladko skozi zlobno blatenje (dokazano) moža, zdaj pa je vsa v šoku, da so o njej prišle neštete podrobnosti na plano. Kdor od ognja živi l...

  • Thomy 11:08 12.oktober 2016.

    Zato ne igram Evrojackpota...Želiš si nov avto, zadeneš glavni dobitek in adijo pamet...

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 11:48 12.oktober 2016.

    Žrtve? A ne vidš da je ona žrtev bolezni?

  • mph 12:24 12.oktober 2016.

    Ni vsaka norost bolezen. In tudi, če je ona žrtev bolezni, to ni opravičilo, da trpijo zaradi njene bolezni druge žrtve. Kot, da bi rekel, ubogi bolnik shizofrenik je pobil celo družino, pokažite malo razumevanja do reveža.

  • Tupamaros 11:11 12.oktober 2016.

    Sem se premislil. Ne bom komentiral. Je preveč žalostno. Šest otrok, dva odrasla in bolezen je preveč.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.