Slovenija
20083 ogledov

Stanje po regijah: Ti dve regiji po novih okužbah izstopata!

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • radovednica 13:44 12.april 2021.

    Ne vem, koga vsak dan testirajo (tisoči vsak dan?). Jaz se nikoli nisem in se tudi ne bom, mi na kraj pameti ne pade. Predlagam, da manj testirajo, pa bo nižja številka okuženih. Sicer pa ravno pred pol ure iz ...prikaži več pogovora domnevno okuženega in do sedaj v t.i. karanteni (bil doma in počel vse običajne stvari, tudi na prostem - kmetija!) sklepam, da je domnevna okuženost res bedarija, saj je bilo stanje ves čas karantene enako vsakdanjemu, običajnemu življenju.

  • rogixl 15:16 12.april 2021.

    Pa kdo podatkom Urbanije sploh verjame. So v službi politike.

  • Ender3 14:17 12.april 2021.

    Sedaj nam bo še Urbanija trosil pamet ?. Kakšni nekompetentni bedniki nam vladajo !😎

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 14:56 12.april 2021.

    Po eni strani žuganje in grožnje s številkami, po drugi strani pa totalno sproščanje ukrepov. Se strinjamo, da vlada in strokovna ekipa pojma nimajo kaj delajo?

  • Avatar MS
    MS 15:04 12.april 2021.

    Radovednica ima genijalni predlog: Genijalka pravi: "Predlagam, da manj testirajo, pa bo nižja številka okuženih" Bravo, bravo! Rešitev je tu: ===> Nehajte testirati in okuženih ne bo več!!! Takoj jo zaposlite v aktualni vladi še en strokovnjak ne bo odveč!

    • Ender3 16:56 12.april 2021.

      MS, p r o v o c i r a š in žališ !

    • Avatar MS
      MS 17:19 12.april 2021.

      Ender3, ni moj namen nikogar žaliti a na take "iskrive" komentarje Radovednice sem pač rahlo sarkastičen! Glede vlade pa to: Ko se politika postavi nad medicinsko stroko in s svojimi ukrepi velikokrat ignorira strokovne predloge, imam pravico do svojega rezona ...prikaži več brez namena žalitve! OK?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.