Avto /avto/avto-nasveti
5549 ogledov

Avtomobilske luči: v Nemčiji bijejo plat zvona, pri nas menda ni panike

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 4krogci 07:36 01.februar 2024.

    Prvo naucte zabarje, da se uporablja meglenke šele ko je vidlivost manj kot 50m in je takrat posledicno tudi omejitev hitrosti na (semizdi da) 50km/h, k pač sredi soncnega dneva v Portorozu res ni potrebe po meglenkah... pol kot drugo ...prikaži več pa naucte une ljudi na tehnicnem, kako se luci nastavlja! K en osebni avto nima isto nastavljenih kot kaksne terenc...ampak oni kr po defoltu usekajo sredino...pol te pa osebni avto slepi, terenc pa sveti v tla.....aja kaj je pa z legalizacijo osramovih LED

    • 4krogci 07:37 01.februar 2024.

      žarnic za naknadno ugradnjo? Imajo vse teste narjene, cela evropa jih lahko homologira, sam mi smo neki posebnega in so to prepovedal...edini v celi EU...kao zaradi varnosti???!!!!??

    • djdj 17:58 01.februar 2024.

      Sta že napisala, kar sem želel komentirati. Naj dovolijo naknadno vgradnjo LED nadomestkov(ki so drugje dovoljeni), še najcenejša bo zdržala več kot halogenka. Nameravam poskusiti in upam, da bo šlo čez tehnični. Če me, ko ne bi svetila luč ustavi ...prikaži veči policist, naj mi pa pokaže, kako se jo lahko zamenja, brez, da bi luč odstranil.

  • Kmodri_ 15:18 01.februar 2024.

    Zamenjaj led svetilo v sodobnem avtu---ne gre, je treba na servis!

  • Toma 07:05 01.februar 2024.

    Kaj pa jebeni tovornjakari, ki imajo kar po defoltu prižgane meglenke?!

    • 4krogci 07:38 01.februar 2024.

      da o žabicah sploh nebi zgubljal besed....oz kamionisti k majo cel spredn del v luceh in meni nic tebi nic sredi noci na AC razsvetjeno ko da smo v betlehemu!

    • Toma 17:52 01.februar 2024.

      Ti so malce bolj redki in me spravljajo smeh, kot npr. križarji oziroma potujoče kapelce ;-)

  • peter4 23:08 04.februar 2024.

    Sem narocen na servis cez 1 mesec, ko dobijo nadomsstni zaromet. Do takrat je vozilo tehnicno neizpravno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.