Slovenija
132 ogledov

Stari paketi odirajo naročnike

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Vsevednik 15:45 30.julij 2015.

    Tušmobil je daleč najslabši. Je že res da za kak euro ali dva ponuja cenejše pakete, samo so pa storitve, omrežje in vse ostalo v totalnem podnu. Ne moreš niti klicati u miru, da te ne prekinja, da ne govorim ...prikaži več v kakšnih bolj odročnih krajih. Rajši dam kak euro več in sem brez skrbi. Telekom je še vedno najboljša izbira. Brez problemov in težav....

  • nizakej 17:48 30.julij 2015.

    Od včeraj dalje sem bodoči lastnik Tušmobilovih storitev, siguren, da za vedno!!!Totalni nateguni. V Novem mestu zadeva ne špila, 3G internet dela par minut, pol pa adijo.Aparat sem imel trikrat na garancijskem popravilu in trikrat je prišel nazaj ...prikaži večj z isto napako. Ko sem modelu za šalterjem rekel, da hočem sporazumno prekiniti naročniško razmerje, mi je odgovoril, da ne bo šlo ter da se naj obrnem na inšpektorat. Z lepšimi besedami mi je takorekoč odgovoril, da se naj kratko malo jebem. Nikad više, tud v štacuno ne!

  • dragec 14:46 30.julij 2015.

    Oderuški telekom

  • mzynfo 14:52 30.julij 2015.

    Pred dvemi leti sem se iz enakega razloga iz Mobitela prestavil na Tušmobil. Bil sem zelo razočaran. Storitve tam so porazne. Pogovori se prekinjajo in moraš ponovno klicati. SMS včasih traja 10 minut ali več, da se dostavi, ipd. Že ...prikaži več nekaj časa sem zopet pri Telekomu.

  • rhombur 18:36 30.julij 2015.

    1 dan si naročnik, 3x v enem dnevu ti je uspelo dobiti telefon do servisa in nazaj? Bravo stari.

  • Ivo 19:03 30.julij 2015.

    Tudi meni ni jasno kaj bi v bistvu nizakej rad povedal... A benti čez Tušmobil ali jih hvali ;-)

  • Kemie90 21:33 30.julij 2015.

    Hahahah res bravo! :)

  • hulk74 09:32 31.julij 2015.

    Ha...ha...vi samo plačajte oderuške naročnine...jaz sem pri Tušu ( predplačnik ), mesečni strošek 5 - 7 €, ostalo Viber...ne razumem ljudi, ki še danes plačujejo za prenos podatkov, celo mobitel kupujejo na obroke...patetiki...jaz vedno kupim rabljen mobitel (staro 1.leto )...Wifi ...prikaži več imate skoraj na vsakem vogalu...

  • nizakej 21:08 30.julij 2015.

    Stari, se ti opravičujem. Bivši lastnik. Upam, da si sedaj bolje.

  • wolfyy 15:12 30.julij 2015.

    sam sem letos preskočil na debitel. najprej sem pred časom preskočil na itak 250, potem sem rabil več enot sem šel na enostavni 300+ (9,90€ s popustom) ampak 600 enot sem moral šparat. 3 mesece nazaj me je razkurlo in ...prikaži več sem prestavil na debitel. 14,9 € za 2000 enot. omrežje konstantno od mobitela in deluje popolnoma identično (imam na poti proti domu 2 mrtvi točki s signalom, pa pogosto govorim v avtu po telefonu tako da je stestirano konkretno)

  • Ivo 19:05 30.julij 2015.

    Jaz sem že leto dni na bobu in moja in ni nobenih težav. Pa tudi, če bi bile kakšne manjše jih za ceno pod 10€ požrem...

  • Kemie90 21:33 30.julij 2015.

    @nizakej če si trenutni naročnik bi lahko na njihovi spletni strani opazil, da na tvojem območju poteka nadgradja omrežja. Zato pa so obvestila...če se ne motim maš takrat odobreno brezplačno gostovanje v Mobitelu. Treba včasih mal stvari prebrat na spletu ...prikaži več ;) Jaz osebno sem že eno leto zadovoljna uporabnica njihovih storitev z neomejenim paketom pa plačujem 20eu s telefonom vred :P Je pa problem ja če si na takem območju kjer te signal zaje****. Sam kokr Telemach obljublja s to nadgradnjo pokritost 3g povsod se mi zdi, da je glede na ceno najbolj ugodn operater. Če bo pa do konca leta res še LTE kot obljubljajo se pa ziher ne prestavim. Če me ne bojo seveda razočarali na kaki ravni. Pol pa gremo drugam afkorss :D

  • Dixon 13:01 31.julij 2015.

    Glede na to, koliko telemach nadgrajuje bo to najboljše omrežje. Jaz sem tudi zamenjal oderuški Telekom za cenejši Tušmobil, pa moram rečt, da ni bilo nobenih problemov do sedaj. Tako da lahko povem, da se splača zamenjat operaterja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.