Slovenija
30279 ogledov

"Tega obvestila ne smete vreči stran!"

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • res.no 11:40 23.oktober 2017.

    kaj vas res ni sram, da vsaj imena kandidatov ne znate napisati prav. Kandidat je Marjan in ne Miran.

  • gregor51 10:12 23.oktober 2017.

    Miranom Šarcem...ahahahahahahhaha

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 16:04 01.november 2017.

    to niti za rit obrisat ni dobr......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 16:03 01.november 2017.

    to niti za rit obrisat ni dobr

  • Avatar olor
    olor 08:06 24.oktober 2017.

    Moraš biti v volilnem odboru in takoj vidiš kako je koristno omenjeno obvestilo.

  • Tine123 19:23 23.oktober 2017.

    Kak primitivizem.... kaki procesi, kot da smo leta 1945!!!!!!!!!!!!!!!jebem vam mater nesposobno hlapčevsko. in drugo, odstranite tele ganske ali nigerijske pisarije , prevedene v google translate, predno brišete moj post.

  • Avatar drecos
    drecos 07:50 24.oktober 2017.

    Vrgu stran še preden je prišlo v nabiralnik, škoda časa za take bedarije............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

  • milko13 08:43 24.oktober 2017.

    Narod je butast ne zna brat. Pa saj tako ne hodi na volišča, kaj mu bo potem to obvestilo. To je za ljudi ne za osle.

  • vzev 16:58 23.oktober 2017.

    To obvestilo je šlo v smeti, še preden sem ga odprl. Niti pomislil nisem, da bi šel volit, rajši zapravim tisti čas za kaj bolj pametnega.

  • Tone Mihelčič 09:36 24.oktober 2017.

    Vabila so tako pobrali na voliščih ..HA HA

  • Fenix Ariel 11:17 23.oktober 2017.

    Prvo minuto, ko sem dobil ta papir domov sem ga vrgel v kurišče. Niti na misel mi ne pride, da bi tratil prosto nedeljo, za bedake. Niti na državno-zborske ne grem. Na volitve so za slabiče.

  • ngayabamvuga 13:05 23.oktober 2017.

    Nudimo posojilo od 1.000.000 € (borut.martin@gmail.com) Nudimo posojilo zaposlenim, nezaposlenim, upokojencem in študentom. Ugodne obrestne mere in odplačevanje po meri ter dogovoru. Kontaktirajte : borut.martin@gmail.com

    • janez60 20:00 23.oktober 2017.

      A dva miljončka bi bilo pa preveč. Lahko tudi tri!

    • Avatar drecos
      drecos 07:52 24.oktober 2017.

      a lahko ene 3 miljarde al pa vsaj 100 miljard, rabim nujno

  • ngayabamvuga 13:04 23.oktober 2017.

    Financiranje posojilo denarja za rešitev finančne težave (borut.martin@gmail.com) zdravo Prosim vas, da stik s tem radodarni in iskreni Gospod, ki je dopustil, da opravi svoj projekt in plačati svoj dolgov, kar me posojilo v višini 51,000 €. Objavim to sporočilo, ...prikaži večlo, ker je naredil dobro in želim, da se boste koristi za tiste, ki so v stiski. Vsepovsod je svoj email: borut.martin@gmail.com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.