Slovenija
113 ogledov

Starši za dodatke skrivajo prihranke

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • miho 12:57 12.marec 2014.

    Nasvet: prodajte vse avtomobile in za prihranke in pridobljen denar od prodaje avtomobilov kupite res drag avto - tako dragega, da boste po plačilu avtomobila, registracije in zavarovanja porabili ves denar (tj. prihranke + sredstva od prodaje avtomobilov). Edini avtomobil ...prikaži več v družini se ne šteje kot premoženje. :)

  • erikkk 09:40 12.marec 2014.

    meni spraznijo račun predvsem položnice .. in nikakršno skrivanje ... spet se napihujejo neke laži... dragi uradniki treba je dokazat te trditve ne pa v tri dni lapat na pamet...

  • mkmorfius 10:25 12.marec 2014.

    boysi, ja dobra polovica slovencev NIMA 100k€ na računu, pol je nekaj 1000 ljudi, ki jih to ima, in pol je še nakaj 100 ljudi ki ima občutno VEČ!

  • Ivo 10:53 12.marec 2014.

    Jaz imam v gatah skritih 100 evrov. Pridete pogledat? Ker samo tja še niste pogledali, ko sem oddajal vlogo za dodatke.

  • speris 12:30 12.marec 2014.

    Glede na to da nas nategujejo vsi iz vseh strani, moramo potem tudi mi nategovat naprej ce hocemo prezivet. Tako je to v Sloveniji.

  • Scott 12:31 12.marec 2014.

    Pahor le na enem računu 194000€, vsak dan pijana Štefka par milijonov dolarjev, pritlikavec v Liechtensteinu, Omerzel, Stepišnik, Mišić, oba solatarjeva sinova, itn, itn..., no tudi člani foruma21 verjetno nimajo le kovančkov v šparovčku.?

  • kapibara 08:34 13.marec 2014.

    Kolega ob rojstvu hčerke , dobil od presrečenga tasta-dedka, za tastov-dedkov denar nov avto, ki je pisan na ženo. To mu šteli v družinsko premoženje in adijo dodatki. Mi potarnal, sem mu svetoval: TAKOJ prepisat avto nazaj na tasta-dedka...

  • spenjac 08:46 12.marec 2014.

    v kakšnem svetu živijo ti uradniki? kdo ima 100.000 EUR na računu?? samo janša in jankovič.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.