Avto
78 ogledov

Starši želijo nadzor preko tehnologije črnih skrinjic

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vzev 10:03 22.julij 2015.

    Boljše od teh črnih skrinjic bi bilo, da bi starši znali vzgajati svoje otroke in, da bi jim nato tudi zaupali. Ko sem naredil izpit, mi je oče zaupal čisto novi avto pri hiše, ker je vedel, da je tisti ...prikaži več avto najbolj varen, prav tako pa je vedel, da izredno pazim na vse stvari, ki jih dobim. Nikoli se nisem pred starši pretvarjal in vozil počasi kot polž. Tudi ko so bili poleg mene starši sem vozil tako kot sam. Nikoli nisem divjal, sem pa vozil hitreje tam kjer sem videl, da nikogar ne ogrožam. Npr. avtocesta.

  • dimnikar 07:41 22.julij 2015.

    Bedaki, ne želite si tega. Če vidite, da se zavarovalnicam zdi to dobra ideja, samo bežat stran!

  • eosss 08:40 22.julij 2015.

    Itak, dokler "nadzoruješ" druge, se ti zdi kul... to, da nas s takšnimi in drugačnimi pripomočki vedno bolj nadzorujejo korporacije, je pa malo manj fino... mah saj smo ovce, nam je očitno vseeno...

  • jakec1575 09:37 22.julij 2015.

    Če želijo zavarovalnice podatke o vozniku, naj ga posljejo na obnovitveni izpit za avto in preverijo izdane kazni pri policiji in sodniku za prekrške. Črne skrinjice ne bodo nadomestile manjko vzgoje s strani starsev. Mulci se bodo pozvizgali prej ko ...prikaži več slej. Za pametni kljuc sem, za skrinjice pa samo v obliki, ko se jo zaseze v primeru nesrce. Vse ostalo je nepotreben nadzor, katerega podatki se bodo prodajali za pospesitev prodajev. Navade voznikov in kupcev. Nedopustno!! Danes lahko pustis telefon doma in si vsaj se kdaj, kjer ni nadzornih kamer lahko dopustis popolno svobodo. Do kam bomo sli s tem nadzorom?

  • kontrahan 11:27 22.julij 2015.

    SE STRINJAM. Pa vzgled starsev na otroke.

  • Skippy 08:31 22.julij 2015.

    Slovencem se zdi dobra ideja vse, s čimer lahko nadziraš ali kaznuješ drugega. Si kar predstavljam, kako bi cele dneve to gledali.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.