Slovenija
986 ogledov

Stavka zdravnikov in zobozdravnikov, razočarani so nad praznimi obljubami vlade

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • atamama 13:18 18.december 2023.

    Dragi Fides in njegovi člani. Veliko rečenega združimo lahko ''dejte še več denarja''. Ampak hudiča, jaz bi rad plačal in dobil za to dobro uslugo. Kako mi lahko to združenje zahteva, ko pa njegovi člani dajejo manj. Ali mi lahko ...prikaži več razložite kako je lahko 20 let nazaj 1 oftamologinja naredila 900 operacij, dandanes pa jih ne more več kot 400 v javnem zavodu? Da ne govorimo o drugih operaci .Ali imate obraz v Fidesu in povprašate člane kako lahko sami sebi normo določajo? Misilim da ne, kajne?

  • Kmodri 14:46 18.december 2023.

    Splošni zdravniki ste, kljub temu cenjeni kolegi, enostavno na nivoju navadnih birokratov z omejenim znanjem in brez možnosti specialnih pregledov. Vse kar lahko naredite so osnovni pregledi, potem pa pacienta pošljete na sekundarni nivo. Niti pogovoriti se ne morete s ...prikaži več pacientom in pogosto ste brez empatije. Za vas je dobra uradniška plača!

  • Ender3 14:24 18.december 2023.

    Če je kdo razočaran so to državljani, ki nimajo več prostega dostopa do zdrv.storitev. in kdo so tisti, ki plačujejo zgolj njihove finančne interese. ?Vse ima svoje meje..Kar naj poizkusijo pa, naj jih posamezniki in javnost nagradijo s tožbami..

  • Karnekaj 19:07 18.december 2023.

    V plandemiji so nas prevarali in kupckali, zdaj nas fopajo z preobremenitvijo cakalnice so prazne v ambulantah se pa po stirje praskajo kar je predleti delovalo z dvema, zdravnico in sestro. ???

  • pravičnik77 17:04 18.december 2023.

    se pravi ne bo nobene spremembe, do njih itak ne prideš...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.