Avto
3325 ogledov

Ste pripravljeni na svinčnike na cestah?

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Vozniček 18:38 15.marec 2019.

    Mrzlično iščejo načine kako podražiti usposabljanje za voznike, kot da bo po tem žrtev kaj manj. Ni usposobljenost motoristov kriva, da je človek bedak in adrenalinski odvisnik, OK? Ne izrivajte malih avtošol s trga, da bi si olajšali svoje (ne)delo! ...prikaži več Rezultate "državnih" in velikih avtošol iz preteklosti lahko trenutno opazujemo v živo na cesti! In oni bi radi nazaj, samo z malo več igračkami bi jih zaposlili. Po drugi strani pa na raznih agencijah žlahto in znance zaposlujejo.

  • Antonio 23:29 15.marec 2019.

    Jutri bo lepa topla sobota...lansko leto se je sezona zčela nekje aprila, letos že cel marec vozimo.... pravi motoristi...moramo(jo) urediti v glavi... ne se sprovucirat od enega prenapeteža v avtu... radar je radar, točke so točke, za vse nas....v prometu ...prikaži več udeležence.... če se peljem 70 km/h kjer je 50 omejitev, z lahkoto opazim vse okrog...ni problema, 150 je pa preveč...žal...pa sem ves polomljen bil ob nesreči pri 68km/h, omejitev 90 km/h...malo smole....sedaj sem...tako ko opazim večino

    • Antonio 23:31 15.marec 2019.

      kolegov motoristov...pametno, po pravilih...nič več pretiravanja….vožnja z motorjem naj bo užitek...ne borba ko je jači....in kdo ima večjega...pa srečno sezono...

  • NeAnonimni 15:30 15.marec 2019.

    Kaj je to prekomerno polaganje ovinka? Preko katere meje?

    • Antonio 23:36 15.marec 2019.

      lahko iščeš mejo...prej ali slej te nese, lahko pa se greš...peljat z motorjem...po nesreči se grem zdaj peljat...uživat...briga me, kaj drugi mislijo...ko bodo na UKC, je pa drugačen pogled....hkrati se spet zahvaljujem vsem udeleženim na traumi l. 2016....bil je lep dan...ras hvala

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.