Avto
56855 ogledov

Ste vedeli za to kodo v vozniškem dovoljenju?

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Skias 13:01 09.april 2018.

    Zanimivo jaz mam še vedno papir in tam tega ni not :P

  • Rafaeluss 11:04 09.april 2018.

    Jaz imam vpisano da trezen ne smem za volan, saj je telo navajen na vsaj dva ta kratka takoj ko se zbudim. Pa tudi roke se preveč tresejo in bi vijuga po cesti :)

  • Vozniček 09:15 09.april 2018.

    Jaz bi tudi prelomil obljube, če bi mi predloge zakonov in pravilnikov sestavljali takšni nesposobneži kot so trenutno po raznih uradih in agencijah. In to se ne bo nikoli spremenilo, žal.

  • romzy 14:49 12.april 2018.

    Me zanima kakšno kodo ima vpisano moj sosed; star je 81 let, hodi lahko samo z berglami(okvara kolka),v avto in iz avta ne more sam-rabi pomoč,je hud sladkorni bolnik in komaj še kaj vidi;na pristojni upravni enoti pa pravijo da ...prikaži več je vse ok. ,ker je dostavil zdravniško spričevalo-sigurno ponarejeno !(svakinja je direktorica finančne uprave ). Take imamo na cest in pravi čudež je,da še ni slabše.........

  • miho 08:13 09.april 2018.

    A nima čez promet na cestah ministrica za notranje zadeve, pod čigar pristojnost spada tudi policija, ki kontrolira promet?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.