Magazin /magazin/vip
11488 ogledov

Znana Slovenka jezna na neodgovorne starše, to se je zgodilo njeni hčerki

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 10:49 29.november 2022.

    Jaz sem izbral skromno življenje ,žena doma otroka rihtala dokler ni zrastel ,jaz delal in nikoli nismo imeli problem z varstvom,učenjem ,vzgojo .Pač drugi ne morete brez zlatih hiš in pregrešnih avtov pa dopustov,pa treba potem delat kot magarac in ...prikaži več potem so krivi vsi samo oni ne.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 17:33 29.november 2022.

    Jap, po eni strani dam prav pevki, ki si lahko privošči bolnega otroka sama negovati in ostati z njim doma dokler je to potrebno. Na drugi strani imamo starše, ki doživljajo prave stiske, ker si ne morejo privoščiti bolniške ali ...prikaži več otroku zagotoviti kakšne druge oblike varstva. Torej, tukaj sklenemo, da pevka nima ravno stika z realnostjo.

  • rd2dmk2 09:29 30.november 2022.

    pameten delodajalec ve, da tisti delavec, ki ima bolanega otroka ni edini, ki ima otroka. in se lahko zgodi, da bo kmalu cela fabrika "bolana". ampak tako je to in bo dokler bodo Štruklji, Jerkiči in Kuštrini se v AMG ...prikaži večAMG vozili okoli imeli službe in sedež v državnem svetu, za delavce bo pa potepuški pes poskrbel

  • SamoResnica 08:13 29.november 2022.

    Res je, tako sebični so starši! Še več, če vprašate zaposlene v teh zavodih, kaj si mislijo, bi vam povedali, da je včasih tako, kot da ti starši dejansko nimajo radi svojih otrok, ampak jih "nafilajo" s sirupi in pošiljajo ...prikaži več bolane v vrtce, naj... pa občutljivi otroci, ki zaradi takih nespametnih staršev dejansko trpijo.

    • Svobodnež 10:28 29.november 2022.

      Veliko staršev si najbrž ne more privoščiti varuške, ko otrok zboli, mati in oče pa sta zaposlena v podjetjih, kjer zaposlenega obravnavajo le kot strošek in so strašno nejevoljni, če je prevelika odsotnost zaradi bolniških.

    • SamoResnica 11:02 29.november 2022.

      Povprašajte pri zaposlenih v vrtcih.... Veliko otrok, kjer so bolani v vrtcih so njihovi starši oz. vsaj eden stalno doma.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.