Slovenija
126 ogledov

Stereotipi: "Z ženskami, ki vstopajo v politiko mora biti nekaj narobe"

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 11:36 30.april 2015.

    Naj dajo obvezno kvoto 50:50 pa je mir. Ženska zna bit ravno tako zagrenjena kot moški sam je pa neki več žensk takih k imajo čustva in so bolj empatične, pri moških pa tega ni tok. Vsem pa diši dnar.

  • dragec 07:44 30.april 2015.

    babe političarke so večinoma frigidne in frustrirane. Prednjače babe iz stranke SSDSS

  • Leonor 10:01 30.april 2015.

    Seksizem brez primere. Ženske imajo povsem enako pravico biti ambiciozne kot moški. Velikokrat so pri svojem delu tudi precej boljše od moških, pa se jih kljub temu manj ceni. Res je neverjetno v kakšnem svetu živimo.

  • vladek 11:25 30.april 2015.

    tvoji komentarji so vsak dan bolj sfustrirani,ali te daje menopavza,ker ti sigurno nisi moški

  • Igor Đukanović 12:21 30.april 2015.

    "Z ženskami, ki vstopajo v politiko mora biti nekaj narobe" - he he, v moji družbi velja zelo podoben predsodek in sicer: "z moškimi ki so v politiki je nekaj hudo narobe".

  • patrijarh 13:40 30.april 2015.

    Še enkrat preber naslov prispevka pol pa komentiraj.I.D.I.O.T

  • dragec 13:57 30.april 2015.

    I.D.I.O.T .te je naredu

  • Francissco 08:32 30.april 2015.

    Neki dan sem eni od takih žensk, ki jih opisuje članek, ko je imela tiste dni in je tožila o slabem počutju in bolečinah v trebuhu, pripomnil, da ima verjetno težave s prostato. Ženska se zamisli in pravi, to je ...prikaži več to. Menim, da je bila diagnoza kar prava, ker je to bolezen modernih žensk, ki so tako ambiciozne, da jim zraste prostata. Če bi bilo nasprotno, bi jim uhajala voda, ker so jim vaginalne mišice zakrnele. Oprostite za karikirano in nesramno resnico.

  • jaki 16:50 30.april 2015.

    Kaj je cigo? A sta se kekca nate spravla, pol pa grdo tipkaš...

  • BojanBojan 07:34 30.april 2015.

    !Moški vstopajo v politiko ideološko, ženske z željo po spremembah!Ja, ja, seveda, vsi pa z željo, da bi s čim manj dela (4 letno brezdelje) čim več zaslužili v poslanskih klopeh, v raznih komisijah, se šli izletnike po ...prikaži več celem svetu v imenu komisij in izobraževanja, si "nastavili" prijatelje in sorodnike po raznih uradih in zavodih ter zase pripravili kakšno dobro plačano službo po poslanskem mandatu!Predvsem za to gre...aja, no, malce posedijo tudi v parlametnu...ko RES nimajo za nikamor it...

  • dragec 11:38 30.april 2015.

    daje me,ko berem komentarje vas SSDSS ovcev. i

  • Francissco 13:00 30.april 2015.

    Govoril sem o naravi in evoluciji. Kdaj in kako boste presegle miljon let razlike in kakšne bodo posledice? Ali ne bi raje vrgle atomsko bombo, boste naredile enako z manj truda. Res neverjetno kakšni bi nam radi vladali.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.