Slovenija
1510 ogledov

Stevanović ni vrgel puške v koruzo, lotil se je tega ...

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 12:55 12.maj 2023.

    Ankete prepovedat ali pa jih posredovat samo plačniku in ne javnosti. To je zgolj manipulacija javnosti ..

    • mirror 18:30 12.maj 2023.

      Strinjam se. Ankete so naročene in plačane z namenom posredovanja njihovega rezultata javnosti. Kdor plača anketo, pričakuje ugoden rezultat, ki je lahko zlagan.

  • Avatar NickMason
    NickMason 12:48 12.maj 2023.

    Bravo👏👍

  • Jernej65 13:15 12.maj 2023.

    In zopet en propadli proticepilski cepec išče 5 minut svoje slave. Bebci ne odnehajo, pa da jih jebeš.

    • Avatar pantani
      pantani 13:16 12.maj 2023.

      No no,največji bebci ste vaxerji,ki ste se pustili nategniti mafiji!!!

    • Jernej65 13:18 12.maj 2023.

      A si pa hiter, prav tebe sem prvega pričakoval. Smo vas zmetali na smetišče zgodovine izgleda, da vas bomo morali še enkrat.

    • Gandi123 13:33 12.maj 2023.

      Jernej, koga ste zmetali na smetišče zgodovine? Umrle, ki niso preživeli cepljenja!

    • Avatar pantani
      pantani 13:37 12.maj 2023.

      Koga ste zmetal,poskril ste se kot pičkice!!!

    • Jernej65 13:42 12.maj 2023.

      Meni se nikoli ni bilo treba skrivati. Covid čase sem preživel veliko bolje kot anticepilci, ki ste čepeli v kleteh in se non stop samo pritoževali. Še sedaj je pri vas prisoten postcovidni sindrom, to se že vidi iz vaših ...prikaži več zblojenih komentarjev. Gandi123 iz statistike umrljivosti ni videti povečanja števila smrti po cepljenju, bil je velik padec, tako da ne piši bedarij.

    • Avatar pantani
      pantani 14:04 12.maj 2023.

      Bedarije in zavajanje pišeš ti,idiot cepljen tako v glavo kot v ramo!!!

    • Avatar pantani
      pantani 14:05 12.maj 2023.

      Jest se nisem nič skrival,sem kolesaril,hodil v hribe ter se smejal idiotom, ki so stali v vrsti kot da bi šli v zakol!!!

    • Jernej65 14:40 12.maj 2023.

      pantani, ja saj vem zafiksani, zadrogirani kolesarček, ki ne ve kdaj, če kdaj ali bi ali ne bi skočil skozi okno. Glede na tvoje takratno pisanje, si bil kar v velikem dileriju, ki še kar traja. Ščiješ proti vetru in ...prikaži več si non stop poscan, plavaš proti toku in si non stop opehan. Ti ne paše EU, ti ne paše Nato, jamraš ker si na minimalcu, tvoj Putko puši na celi črti. Ja res si zadovoljen s svojim živlenjem, kar veje optimizem iz tebe.

    • Avatar NickMason
      NickMason 14:42 12.maj 2023.

      Jernej65,prevozil službeno po dalmaciji celih 2 leti brez testa in cepljenja po dolgem in počez,ti si zgleda še skrit v kleti😂

    • Avatar pantani
      pantani 14:46 12.maj 2023.

      Jest nisem na minimalcu,si pa verjetno ti!!!

    • Jernej65 14:49 12.maj 2023.

      NickMason, propadli muzikantar, covid niti za 5 minut ni imel negativnega vpliva na moje življenje, ker plavam s tokom in ne ščijem proti vetru. Kdo je bil skrit v kleti, je bilo razvidno iz pisanja po forumih v tistem času. ...prikaži več Poglej si število objav, pantani, lajajoči pes in še nekateri so bili daleč spredaj po številu objav. Samo cviljenje, lajanje, zmerjanje je bilo prisotno v njihovih komentarjih.

    • Jernej65 14:51 12.maj 2023.

      pantani, čestitam potem si pa napredoval ali si se pa pred časom na tem portalu sam sebi zlagal.

    • Avatar NickMason
      NickMason 14:52 12.maj 2023.

      Jernej65,jaz vidim zmerjanje vedno od tebe,si ena navadna živčna razvalina

    • Jernej65 15:00 12.maj 2023.

      NickMason, ko gre za populistične levake, desničarje ali njihove zagrete podrepnike na tem forumu, v tem primeru ja, vselej sem pa najprej izzvan.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.